Felietony i Porady

Dzieje się !

Dzieje się !

"Woman" z gościnnym udziałem Lany Del Rey to drugi singiel zapowiadający nowy album amerykańskiej piosenkarki Cat Power

16 sierpnia 2018, 03:08

Cat Power jest wokalistką muzyki jazzowej i indie już ponad 20 lat. Na początku października nakładem Domino Records ukaże się jej dziesiąty album zatytułowany “Wanderer”.     więcej »

#SEXEDPL - Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie
6 sierpnia 2018, 03:08

Osiemnaście rozmów. Ogrom merytorycznej wiedzy. Zero pruderii. I jedna postać, rozpoznawalna na całym świecie: Anja Rubik. Odważna i przełomowa kampania #SEXEDPL kilka miesięcy temu podbiła polski internet. Teraz pora na sygnowaną nazwiskiem top modelki książkę skierowaną do młodych ludzi. Premiera „#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie” w księgarniach już 19 września.     więcej »

Znamy wszystkich artystów, którzy wystąpią na trasie Męskie Granie 2018!
19 lipca 2018, 02:07

Mistrzowie polskiej sceny muzycznej oraz młodzi, obiecujący artyści – podczas tegorocznej trasy Męskie Granie, sponsorowanej przez markę Żywiec, nie zabraknie muzycznych niespodzianek i nieoczywistych artystycznych interpretacji. W siedmiu miastach oprócz KORTEZA, PODSIADŁO i ZALEWSKIEGO zagrają m.in. NOSOWSKA, Natalia Przybysz, FISZ EMADE TWORZYWO i ØRGANEK, którzy zaserwują publiczności niezapomnianą muzyczną ucztę. więcej »

Paul McCartney zagra koncert w Polsce
16 lipca 2018, 02:07

Na tę wiadomość czekali wszyscy polscy fani Paula McCarteya.    więcej »

 
Son Lux wraca do Polski!
2 lipca 2018, 03:07

Po wyprzedanym w błyskawicznym tempie koncercie w Warszawie i występnie na festiwalu Tauron Nowa Muzyka, Son Lux zagra we Wrocławiu i w Gdańsku.  więcej »

"Egypt Station" - nowy album Paula McCartneya
25 czerwca 2018, 03:06

Szykuje się duża gratka dla fanów Beatlesów. Paul McCartney zapowiedział premierę nowego albumu. Płyta ma mieć premierę jeszcze w tym roku. więcej »

"Dziki Brzeg" Piotra Zioły i Flirtini - oficjalny hymn Wisły
11 czerwca 2018, 03:06

Jest to kontynuacja ich wcześniejszej współpracy. Pierwszą odsłoną kolaboracji była piosenka pt. “Bilet”, która trafiła na trzecią część kompilacji “Heartbreaks & Promises”. Muzycy stworzyli utwór w hołdzie dla Wisły. Przyznają także, że utwór powstał z miłości do rzeki, ponieważ to właśnie nad jej brzegiem stawiali swoje pierwsze artystyczne kroki. Zainspirowali się połączeniem dzikości i wielkomiejskości z dwóch brzegów, które się uzupełniają.    więcej »

 
Dwa polskie filmy nominowane do Europejskiej Nagrody Filmowej w Sewilli
7 czerwca 2018, 03:06

Europejska Nagroda Filmowa to najbardziej prestiżowa nagroda przyznawana europejskim filmom. To odpowiednik amerykańskiego Oscara. Nagroda przyznawany jest przez członków Europejskiej Akademii Filmowej w dziesięciu kategoriach, z których najważniejsza to Film Roku.  więcej »

Gurls Talk i Adwoa Aboah w Polsce
4 czerwca 2018, 03:06

Gurls Talk po raz pierwszy w Polsce! Na zaproszenie Vogue Polska już 5 czerwca w Warszawie Adwoa Aboah poprowadzi wyjątkowy panel dyskusyjny dla dziewczyn i kobiet. Dla Gurls Talk nie ma tematów tabu. więcej »

20 obrazów Wojciecha Fangora na 42. piętrze Cosmopolitan w Warszawie
27 maja 2018, 03:05

Od 26 maja do 1 lipca w każdą sobotę i niedziele w godz.14-19, w przestrzeni 42. piętra apartamentowca Cosmopolitan, będzie można oglądać wystawę Wojciech Fangora – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów na świecie.   więcej »

 
Pierwszy zwiastun nagrodzonej w Cannes "Zimnej Wojny" Pawlikowskiego
22 maja 2018, 03:05

Studio Opus Film odpowiedzialne za produkcję „Zimnej wojny” zaprezentowało pierwszy oficjalny zwiastun najnowszego filmu Pawła Pawlikowskiego. Nagrodzone za najlepszą reżyserię na festiwalu w Cannes, nowe dzieło laureata Oscara za film „Ida” trafi do polskich kin 8 czerwca.   więcej »

Polska marka Simple oficjalnie ogłasza rezygnację z futer!
16 maja 2018, 02:05

Simple Creative Products, ekskluzywna polska marka odzieżowa, oficjalnie poinformowałao rezygnacji z używania naturalnych futer w swoich ubraniach i dodatkach. Wszystkieprodukty zawierające elementy futrzane zostały wycofane ze sprzedaży i w przyszłości niebędą już wprowadzane do kolekcji. Jednocześnie marka przystępuje do międzynarodowegoprogramu Sklepy Wolne Od Futer (Fur Free Retailer). więcej »

Abba powraca po 35 latach!
1 maja 2018, 03:05

Zespół ABBA to jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych na świecie. Sprzedali ponad 300 milionów płyt. Nagrali 8 studyjnych płyt. ABBA rozpadła się po 10 latach działalności na rynku muzycznym. Jako powód rozpadu podano względy osobiste - rozwód obu par tworzących grupę.   więcej »

 
wybierz stronę