Felietony i Porady

FLOW fashion by Anna Krzyżanowska

Dodano 28 maja 2014 01:05, przez Redakcja
FLOW fashion by Anna Krzyżanowska

W ubiegły czwartek 22.05.2014r. miał miejsce wernisaż FLOW w warszawskim Pin-Up Studio. Projekt to poetycko-fotografczny kolaż autorstwa Renaty Plagi i Tomka Sikory. Jeszcze nikt w Polsce nie pokazywał fotografii artystycznej w taki sposób! Wielkie formaty, niespotykane nośniki, fototapety czy świecące kasetony. Spotkanie poprowadziła aktorka Anna Cieślak. Zamieszczone zdjęcia wykonał Tomek Sikora.

Specjalnie na tę okazję dla pasjonatów fashion design, polska projektantka Ania Krzyżanowska, przygotowała kolekcję inspirowaną FLOW i energią wielkiego jabłka. Wystawowe zdjęcia i poezja stały się integralną częścią płaszczy, tunik i sukienek projektantki. 

"Projekt FLOW wyzwolił u mnie tak wiele pomysłów i radości z projektowania! Zdjęcia Nowego Jorku Tomka Sikory i słowa Renaty Plagi zaklęte w poezje – to połączenie energii wielkiego miasta i tego co w duszy gra – czyli marzeń i możliwości ich realizowania. Dla mnie to przepis na szczęście... ubrania, które stworzyłam z myślą o FLOW są użytkowe, do noszenia, jest w nich magia poezji Renaty i kolory Nowego Jorku." - Ania Krzyżanowska 

Wystawę można oglądać w Galerii Kuratorium na ul. Siennej 43A w Warszawie.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !