Felietony i Porady

Felietony i Porady

Opowiem wam coś o Wieliczce.

Opowiem wam coś o Wieliczce.

22 sierpnia 2015, 08:08, przez: Agnieszka Czerwińska

 Mamy kopalnie soli, ale nie o tym chciałam napisać, bo kopalnia jest tak znana na całym świecie, że nie potrzeba robić jej dodatkowej reklamy. Jak to mówią, rzut beretem od Krakowa. Tutaj prowadzą prawie wszystkie środki transportu - busy, autobusy, pociąg. Samolotem do nas nie dolecisz, ale od wielu lat Wieliczka jest zagłębiem PIS-u, więc kto wie czy i tego nam kiedyś ktoś w nagrodę nie obieca :-) Ja tam od polityki trzymam się z daleka, więc nie o tym mój felieton. 

czytaj dalej
„Przyłapani na modzie” – lipiec

„Przyłapani na modzie” – lipiec

17 sierpnia 2015, 12:08, przez: SOPHISTI PATRONATY

Sportowa elegancja, fantazyjne sukienki, ciekawe printy – uczestnicy akcji Galerii Krakowskiej „Przyłapani na modzie” wiedzą, jak stylowo spędzić latow mieście. W tym miesiącu gościem specjalnym akcji był Jakub Zaborski, zwycięzca V edycji „Must Be The Music”.

czytaj dalej
Taka historia

Taka historia

16 sierpnia 2015, 09:08, przez: Agnieszka Czerwińska

Byłam na zakupach w krakowskiej galerii handlowej. Idzie babeczka w takim fajnym ubranku, że aż grzech było nie pochwalić -  chociażby koloru. No nie mogłam się powstrzymać. Szczuplejsza i drobniejsza ode mnie.Podchodzę do niej i mówię, że ten kolor jest tak wesoły i od samego patrzenia poprawia się od razu nastrój i że bardzo jej pasuje.

czytaj dalej
Prawo Murphy’ego

Prawo Murphy’ego

13 sierpnia 2015, 08:08, przez: Fiolka Najdenowicz

 Gdy coś ma się wykrzaczyć – wykrzaczy się na pewno. Dotyczy to zwłaszcza urządzeń mechanicznych. NIGDY nie psują się w tygodniu, kiedy człowiek ma możliwość wezwać serwis techniczny, albo fachowca. Przekonałam się o tym nie raz. Blender zawsze psuje się w Wigilię Bożego Narodzenia, kiedy z obłędem w oczach mamy do przygotowania kolację  dla całej rodziny.

czytaj dalej
,,Louis V-fu*kinTTON” w bazarowej odsłonie Arkadiusa

,,Louis V-fu*kinTTON” w bazarowej odsłonie Arkadiusa

11 sierpnia 2015, 02:08, przez: Hubert Woźniak

Nie ma lekko. Nawet w wielkim świecie mody, gdzie blask jupiterów nieodzownie łączy się ze spożywaniem bankietowego kawioru, nieraz ciężko jest wiązać koniec z końcem. Nic więc dziwnego, że tęgie głowy wpadają na coraz błyskotliwsze pomysły produktów na sprzedaż. A poza tym, klient nasz pan, więc jak jest popyt, to i podaż w kapitalizmie musi być! Hitem ostatnich dni jest zaaplikowanie przez legendarnego Arkadiusa tradycyjnej torby na ziemniaki/bazarówki na uniseksualną torebkę. Mistrz zwieńczył dzieło wiekopomnymi hasłami, m.in. ,,Louis V-fu*kinTTON”. Luksusu możecie posmakować za jedyne 95 zł/19 £. A co!

czytaj dalej
Jak zrobić czytelnikofrajera w konia, czyli hajs się musi zgadzać

Jak zrobić czytelnikofrajera w konia, czyli hajs się musi zgadzać

5 sierpnia 2015, 12:08, przez: Hubert Woźniak

Znacie to uczucie, że idziecie do księgarni lub wyszukujecie jakąkolwiek książkę w internecie, patrzycie, a cena jest wyjątkowo niska, korzystna, na każdy portfel, więc kupujecie ją i cieszycie się z udanej transakcji? Ja w zasadzie też nie, bo taka sytuacja zdarza się tak często, jak przemarsz mamutów przed moim domem. Ale będzie ciekawiej, bowiem kilka światłych osób wpadło na błyskotliwy pomysł: księgarnie tworzą rabaty? Przecież to uderza w ich sprzedaż! Wprowadźmy więc jednolitą cenę książki i wtedy żaden sprzedawca nie będzie musiał zawracać sobie głowy jakimiś większymi promocjami, a szczęśliwy czytelnik kupi wymarzoną książkę w każdej księgarni i w jednakowej cenie. Frajeroczytelnik.

czytaj dalej
Cycki pani Siwiec

Cycki pani Siwiec

4 sierpnia 2015, 04:08, przez: Fiolka Najdenowicz

Moja przyjaciółka i wydawca, Dorota Wróblewska jojczy na swoim profilu, że gdy zamieściła seksowną panią Siwiec, która się jej zdaniem niestosownie zachowywała – wszyscy się rzucili, żeby to oglądać. Post miał rekordową ilość wyświetleń, zacytowały ją wszystkie internety, poważne media oraz brukowce. Sama w to kliknęłam, a tfu!

czytaj dalej
Mylny błąd

Mylny błąd

27 lipca 2015, 08:07, przez: Fiolka Najdenowicz

Krąży teraz po Facebooku taki gif: idzie baba odziana w biały szlafrok, na gębie ma zieloną maseczkę błotną. Kątem oka widzi swoje odbicie w lustrze i o mało nie dostaje zawału. Obśmiałam się jak dzika, wysłałam gifa Paulinie Młynarskiej, z komentarzem: „to chyba o tobie”. Też się obsmarkała, przyznała mi rację, a na dowód – wkleiła swoją fotkę z zieloną maseczką na obliczu.

czytaj dalej
wybierz stronę