Felietony i Porady

Felietony i Porady

Finaliści konkursu Carlo Rossi Refresh Awards

Finaliści konkursu Carlo Rossi Refresh Awards

17 maja 2018, 10:05, przez: SOPHISTI TALENTS

Bardzo dziękujemy wszystkim za zgłoszenia do konkursu Carlo Rossi Refresh Awards.  

czytaj dalej
FLOWER & LOCAL MARKET  Stary Browar, Poznań  21 kwietnia 2018   

FLOWER & LOCAL MARKET Stary Browar, Poznań 21 kwietnia 2018  

18 kwietnia 2018, 01:04, przez: SOPHISTI POLECA

Już 21 kwietnia zapraszamy wszystkich miłośników zieleni na poznańską edycję targów Flower & Local Market, która odbędzie się w przestrzeni Starego Browaru. Podczas wydarzenia zakupicie rośliny, sukulenty, kaktusy, kwiaty cięte oraz roślinne dekoracje. Oprócz tego wszystko to, co do roślin potrzebne, czyli doniczki i akcesoria do pielęgnacji.  

czytaj dalej
Noc Muzeów u Jagi Hupało

Noc Muzeów u Jagi Hupało

11 kwietnia 2018, 10:04, przez: SOPHISTI POLECA

Pierwszy w Polsce pokaz kolekcji fashion tech Joanny Hir „Vision Quest”, zwyciężczyni tegorocznej edycji prestiżowego konkursu IOT/WT Innowation World Cup, performance projektantki Chi Chi Ude i fotografki Honoraty Karapudy „Galatea Zbuntowana” zrealizowanego pod honorowym patronatem Opery Narodowej, wystawy fotografii Tomka Sikory, Szymona Brodziaka oraz nowej kolekcji najsłynniejszej designerki fryzur w Polsce Jagi Hupało w obiektywie Izy Grzybowskiej to zaledwie kilka z ponad trzydziestu wyjątkowych projektów artystycznych, które odbędą się w jednym miejscu w Warszawie.

czytaj dalej
Carlo Rossi Refresh Awards

Carlo Rossi Refresh Awards

20 marca 2018, 12:03, przez: SOPHISTI PATRONATY

Wygraj 8000 zł na uszycie kolekcji!Konkurs na najciekawszy projekt suknii inspirowanych owocami leśnymi i owocem granatu zostanie ogłoszony w dniu 18.03.2018 r. za pośrednictwem strony internetowej Organizatora (www.sophisti.pl), portali związanych z modą oraz szkół projektowania ubioru z całej Polski.

czytaj dalej
 AMBERIF ŚWIĘTUJE 25 LAT!

AMBERIF ŚWIĘTUJE 25 LAT!

18 marca 2018, 08:03, przez: SOPHISTI POLECA

21 marca w gdańskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO rozpocznie się jubileuszowa, 25. edycja Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF. To najważniejsza na świecie wystawa bursztynu i największa impreza jubilerska                      w Europie Środkowo-Wschodniej. Tu biznes spotyka się ze sztuką i nauką, tu rodzą się twórcze pomysły i idee, tu prezentowane są najnowsze trendy i technologie w jubilerskim designie. Punktem kulminacyjnym Targów będzie jubileuszowa, srebrna edycja Gali Bursztynu i Mody AMBER LOOK trends & styles 2018.

czytaj dalej
AGRODY AUTORÓW ZDJĘĆ FILMOWYCH

AGRODY AUTORÓW ZDJĘĆ FILMOWYCH

26 lutego 2018, 03:02, przez: SOPHISTI PATRONATY

24 lutego 2018 roku był dniem przyznania nagród nie tylko na Berlinale, tego dnia w Warszawskiej Szkole Filmowej, w sali kina Elektronik odbyła się również 6. Gala wręczenia Nagród PSC, na której byli obecni przedstawiciele niemal wszystkich zawodów związanych ze sztuką filmową: reżyserzy, aktorzy, członkowie ekip technicznych, przedstawiciele firm rentalowych, studenci, krytycy i wykładowcy akademiccy. W poczet laureatów Nagrody PSC za Całokształt Twórczości dołączył Sławomir Idziak, którego członkowie Stowarzyszenia postanowili wyróżnić za "liczne dzieła, którymi udowodnił, że dyscyplina i szlachetny gust w odważnym stosowaniu kolorów niosą więcej emocji niż ucieczka w monochromatyczną szarość".  

czytaj dalej
Zimowe wyprzedaże w Europie – gdzie i kiedy pojechać, by upolować najgorętsze okazje

Zimowe wyprzedaże w Europie – gdzie i kiedy pojechać, by upolować najgorętsze okazje

21 grudnia 2017, 05:12, przez: SOPHISTI POLECA

Weekendowy wypad na wyprzedaże do Berlina, czy kilka dni polowań na okazje w Mediolanie i włoska kawa z przyjaciółkami? Coraz chętniej dajemy się skusić zimowym przecenom w europejskich stolicach mody, a dzięki tanim liniom lotniczym zakupy w Londynie, czy Paryżu nie muszą pozostawać jedynie marzeniami. eSky podpowiada, gdzie i jak najlepiej wykorzystać zimowe wyprzedaże.  

czytaj dalej
Wirtualne maniery

Wirtualne maniery

19 grudnia 2017, 06:12, przez: Fiolka Najdenowicz

Wirtualne maniery Wirtual bywa zdradliwy. Trzeba być niezwykle czujnym. Ile razy zdarzyło się każdemu z nas, że poprzez komunikacje smsową, czat, lub status na Facebooku – pożarliśmy się z kimś na śmierć i życie, lub co najmniej poczuliśmy się głęboko dotknięci?

czytaj dalej
wybierz stronę