Felietony i Porady

Felietony i Porady

Prywatny profil na Facebooku

Prywatny profil na Facebooku

9 października 2014, 08:10, przez: Fiolka Najdenowicz

Ostatnio kilka razy spotkałam się z jojczeniem i rwaniem włosów z rozpaczy ( w przypadku jednego dżentelmena było to wyłącznie jojczenie gdyż jest łysy), gdy zamieszczając posta na FB stwierdzili ze zdziwieniem, że są cytowani przez wszystkie media, z Pudelkiem włącznie.

czytaj dalej
Kobieta na plusie

Kobieta na plusie

7 października 2014, 09:10, przez: Joanna Daniło

Na podróż decyduje się w przysłowiowe 5 minut, w drugie dwa razy tyle jest w stanie spakować się na tip top. Makijaż to chwila i dobra fryzura przy doskonale ściętych ku wygodzie włosach też. 

czytaj dalej
Odeszła Ania Przybylska

Odeszła Ania Przybylska

5 października 2014, 10:10, przez: SOPHISTI NA NIE

,,Umiera się na wiele spo­sobów: z miłości, z tęskno­ty, z roz­paczy, ze zmęcze­nia, z nudów, ze strachu... Umiera się nie dla­tego, by przes­tać żyć, lecz po to, by żyć inaczej. Kiedy świat za­cieśnia się do roz­miaru pułap­ki, śmierć zda­je się być je­dynym ra­tun­kiem, os­tatnią kartą, na którą sta­wia się włas­ne życie."Paulo Coelho

czytaj dalej
Mediolański Tydzień Mody na sezon Wiosna/lato 2015

Mediolański Tydzień Mody na sezon Wiosna/lato 2015

4 października 2014, 10:10, przez: Hubert Woźniak

Nie sposób nie odnieść wrażenia, że od kilku sezonów można zauważyć ogarniającą prawie cały świat wielkiej mody apatię. Letarg, będący artystycznym skutkiem światowego kryzysu, zrezygnowania i niemocy. Stąd zachwyt nonkonformizmem Dolce & Gabbana nie budzi zdziwienia. Kolejny raz stając w kontrze do ascetycznego minimalizmu i surowości, serwują nam potężny zastrzyk barokowego piękna w hiszpańskich barwach.

czytaj dalej
Fiolka… i  wiem gdzie jestem

Fiolka… i wiem gdzie jestem

30 września 2014, 09:09, przez: Joanna Daniło

Pisałam o tym wielokrotnie, więc nie jest to żaden tak modny dziś  coming out. Kocham Ją za pytania i komentarze na facebooku, za felietony, które od razu sprowadzają człowieka na ziemię i zmuszają do zmierzenia się z myśleniem. Możemy się z Fiolką nie zgadzać, ale myśleć musimy czytając to, o czym pisze i co najważniejsze pokusić się o własne zdanie, na które nikt dziś nie czeka. Jesteśmy bowiem zaszufladkowani i wpisani w schematy. Rządzi nami PR i idziemy za nim jak barany na co najmniej  golenie…

czytaj dalej
Dupa musi w ruchu być

Dupa musi w ruchu być

29 września 2014, 10:09, przez: Fiolka Najdenowicz

Od kilku dni zbieram szczękę z podłogi, gdyż jedna z moich przyjaciółek, niejaka Ania Hess zamieściła na swoim fejsbucznym profilu swoje zdjęcia. „Przed i po”. Znamy się od kilku lat wirtrualnie, a od niedawna – osobiście, jest piękną, szczupłą i wysportowaną kobietą, a ja myślałam, że taka była zawsze. Nie była.

czytaj dalej
Kiedy osły kopulują w ZOO…

Kiedy osły kopulują w ZOO…

24 września 2014, 03:09, przez: Joanna Daniło

Kiedy osły kopulują w ZOO to nie znaczy, że robią to co osły robią normalnie w swoich niby dzikich życiowych sytuacjach gdy natura wzywa, ale oznacza, że obrażają naszą moralność. I ich niewiedza(osłów) nie ma tu żadnego znaczenia. Matki swoich dzieci protestują, a radna (oczywiście PiS) burzy się, reaguje i wymusza na dyrekcji ogrodu rozdzielenie zbereźników.

czytaj dalej
Śniadanie

Śniadanie

23 września 2014, 10:09, przez: Cook & Celebrate

Banany oraz masło orzechowe - dzisiaj jedno z naszych ulubionych połączeń. Jest to bardziej pomysł, niż przepis, którego należy się skrupulatnie trzymać. Wiemy, że niektórzy z Was będą sceptycznie nastawieni do takiego śniadania, ale powinniście spróbować, bo razem z naturalnym jogurtem jest to po prostu pyszne.

czytaj dalej
wybierz stronę