Felietony i Porady

Felietony i Porady

BACK ON TRAIL

BACK ON TRAIL

28 czerwca 2014, 05:06, przez: SOPHISTI POLECA

Premiera klipu BACK ON TRAIL zrealizowanego na potrzeby fundacji Rak’n’Roll.  Główny bohater Szymon Styrczula – Maśniak udokumentował swoją historię walki z rakiem po to by zachęcić młodych ludzi do profilaktyki i aktywnej walki z chorobą.  Producent napojów OSHEE wsparł realizację filmu pokazującego historię ekstremalnego zwycięstwa Górala z nowotworem. We współpracy z fundacją Rak’n’Roll została także stworzona limitowana seria napojów izotonicznych OSHEE RED ORANGE. Ze sprzedaży każdej butelki napoju 5% będzie przekazywane na program profilaktyki walki z rakiem na konto fundacji. 

czytaj dalej
Łukasz Jemioł i gdyby...

Łukasz Jemioł i gdyby...

26 czerwca 2014, 01:06, przez: Dorota Wróblewska

Łukasz Jemioł wybrał do zaprezentowania swojej najnowszej kolekcji z linii Premium Tor Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu.Był duży namiot, tłumy gości, efektowna aranżacja wybiegu, fantastyczna obsługa widowni i wspaniała kolekcja- i wszystko byłoby na piątkę gdyby…

czytaj dalej
Kasa to nie zawsze klasa

Kasa to nie zawsze klasa

25 czerwca 2014, 10:06, przez: Fiolka Najdenowicz

Są ludzie, którzy za darmo wypiją nawet likier miętowy. Przeważnie są to osoby, które wychowały się w bardzo skromnych warunkach, lecz potem nagle zdarzyło im się zarobić trochę kasy, ale klasy niestety nie mają. Uważają się za coś lepszego od innych, pomiatają ludźmi i myślą, że cały świat składa się z kelnerów, gotowych im usługiwać. Gdy tak się nie dzieje – obrażają się, albo wściekają, a nawet bywają agresywni.

czytaj dalej
Polacy nie wiedzą, że mogą płacić mniej.

Polacy nie wiedzą, że mogą płacić mniej.

19 czerwca 2014, 05:06, przez: SOPHISTI POLECA

 Badania przeprowadzone na zlecenie Optimal Energy pokazały, że tylko połowa Polaków wie o możliwości zmiany sprzedawcy gazu i zaledwie 16% planuje skorzystać z tej możliwości. Jakie są główne obawy Polaków i jak faktycznie wygląda proces zmiany sprzedawcy?

czytaj dalej
Luminosfera

Luminosfera

17 czerwca 2014, 09:06, przez: SOPHISTI PATRONATY

Dla miłośników pięknego światła nie tylko we wnętrzach, luksusowa włoska marka Masiero stworzyła innowacyjny żyrandol Drylight. Eleganckie kryształy, subtelny kształt w połączeniu z ogromną trwałością i odporność na działanie warunków atmosferycznych - takich jak opady deszczu, silny wiatr - powoduje, że to wyjątkowe oświetlenie z powodzeniem zawiesić można w ogrodzie, parku, czy altanie.Luminosfera ma zaszczyt zaprosić na bankiet z okazji  premiery outoroowego żyrandola marki Masiero.

czytaj dalej
Nieprzystojne obnażenie

Nieprzystojne obnażenie

15 czerwca 2014, 02:06, przez: Fiolka Najdenowicz

Zazwyczaj nie wypowiadam się na tematy związane z modą, bo uważam, że istnieją osoby, które znają się na tym lepiej ode mnie. Własne zdanie jednakowoż posiadam i postanowiłam się podzielić, a co mi tam, temat jest kontrowersyjny.

czytaj dalej
Wernisaż fotografii Czesława Czaplińskiego

Wernisaż fotografii Czesława Czaplińskiego

13 czerwca 2014, 10:06, przez: SOPHISTI PATRONATY

Wernisaż fotografii Czesława Czaplińskiego podczas oficjalnego otwarcia restauracji Dwie/3  mediterranean fusion.27 czerwca 2014r. podczas oficjalnego otwarcia restauracji Dwie/3 mediterranean fusion odbędzie się wernisaż unikatowych w skali światowej zdjęć: Michael Jackson w fotografii Czesława Czaplińskiego, w 5. rocznicę śmierci Króla Popu. Autor był jedynym fotografem towarzyszącym Jacksonowi podczas całej wizyty w Polsce. Jego zdjęcia podziwiano na wystawach na całym świecie, a teraz zostaną zaprezentowane w warszawskiej restauracji.

czytaj dalej
„Przyłapani na modzie” w maju

„Przyłapani na modzie” w maju

13 czerwca 2014, 08:06, przez: SOPHISTI PATRONATY

Według słynnego francuskiego projektanta, Huberta de Givenchy „moda to zasada, że strój uzupełnia kobietę. Nigdy odwrotnie”. W myśl tego stwierdzenia Galeria Krakowska dwa razy w miesiącu szuka ciekawych osób z oryginalnym stylem. W maju gościem specjalnym „Przyłapanych na modzie” była projektantka, Anna Pirowska. 

czytaj dalej
wybierz stronę