Felietony i Porady

Felietony i Porady

Zabiegi estetyczne i prawo

Zabiegi estetyczne i prawo

9 lutego 2014, 08:02, przez: Grzegorz Choromański

Wśród osób zajmujących się zabiegami estetycznymi słowo „odpowiedzialność” odbierane jest jako zapowiedź czegoś złego i zarazem nieuchronnego. Wynika to trochę z niewiedzy, trochę zaś z braku jednoznacznych kryteriów oceny.

czytaj dalej
Reset

Reset

7 lutego 2014, 02:02, przez: Joanna Daniło

Miejsce: Warszawa, mieszkanie prywatne, obiekt człowiek, a nawet kobieta… Cel: potrzeba wyrzucenia z głowy wszystkich śmieci, niepotrzebnych myśli, zrewidowanie sposobu postrzegania, znalezienie pustki, którą można od nowa zapełnić.

czytaj dalej
Walentynki

Walentynki

6 lutego 2014, 10:02, przez: SOPHISTI POLECA

Walentynki to święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia. To dzień pełen miłości, czułości i wyznań.

czytaj dalej
Drożdżowe ciasto

Drożdżowe ciasto

6 lutego 2014, 07:02, przez: Fabryka Słodkości

Ciasto drożdżowe- jego zapach podczas pieczenia unosi się w całym domu i przypomina nam beztroskie dzieciństwo. Dzisiaj trochę zmodyfikowana wersja tego przysmaku. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu połączenie jabłek z pistacjami.

czytaj dalej
Czym obecnie żyje Francja?

Czym obecnie żyje Francja?

5 lutego 2014, 08:02, przez: Magdalena Durand

W ciągu ostatnich tygodni romans prezydenta Francji, Francois Hollande’a nie schodzi z pierwszych stron tutejszych gazet. Szanowane dzienniki, jak i oczywiście tabloidy nie skupiają się na niczym innym, jak na zdradzie, której dopuściła się głowa państwa. Francuski prezydent nie cieszył się praktycznie od samego początku wielką popularnością wśród swoich rodaków: w sondażach przepadał z kretesem, a w telewizyjnych programach i skeczach francuskich komików, niejednokrotnie stawał się ofiarą mało wyszukanych żartów.

czytaj dalej
Chaos na rynku zabiegów estetycznych.

Chaos na rynku zabiegów estetycznych.

3 lutego 2014, 12:02, przez: Grzegorz Choromański

Młody wygląd kojarzy się z siłą, witalnością i zdrowiem. Nic dziwnego, że wszyscy chcemy jak najdłużej czuć się i wyglądać młodo. To pragnienie sprawia, że coraz więcej osób poszukuje zabiegów, które pomogą im ten cel osiągnąć. W związku z rosnącą popularnością zabiegów estetycznych, rośnie również liczba miejsc, gdzie się je wykonuje.

czytaj dalej
Nina

Nina

2 lutego 2014, 11:02, przez: Fiolka Najdenowicz

Z wielkim smutkiem przyjęłam wiadomość o odejściu Niny Andrycz. Miałam bowiem zaszczyt znać ją osobiście, była moją sąsiadką, przez ścianę, gdyż mieszkałam w tej samej kamienicy, przy Alei Róż, na czwartym piętrze…

czytaj dalej
Spacer po wystawach-"Savage Beauty"

Spacer po wystawach-"Savage Beauty"

1 lutego 2014, 09:02, przez: SOPHISTI POLECA

Nikt przed nim, ani po nim nie połączył opery, teatru, poezji w jedną całość. McQueen uwielbiał w modzie szaleństwo, ekspresję i sztukę. Inspiracja historią mody była tak silna, że stroje projektu tego wybitnego kreatora są dzisiaj traktowane jak dzieła sztuki.

czytaj dalej
wybierz stronę