Felietony i Porady

Felietony i Porady

Kto ma prawo do nazwy zespołu

Kto ma prawo do nazwy zespołu

15 stycznia 2014, 09:01, przez: Grzegorz Choromański

Z biznesami różnie bywa. Jak można było ostatnio wyczytać, nieporozumienia nie omijają osób związanych wcześniej wspólną pasją i celem biznesowym. Bynajmniej nie przedświąteczna atmosfera panowała pomiędzy Pawłem Kukizem, a jego byłymi kolegami z zespołu Piersi. Niezadowolenie ex‑wokalisty spowodowane zostało wykorzystywaniem przez obecny skład zespołu wcześniejszego dorobku artystycznego zespołu, w tym i Pawła Kukiza oraz starej nazwy.

czytaj dalej
Gdzie są pieniądze?!

Gdzie są pieniądze?!

13 stycznia 2014, 10:01, przez: Fiolka Najdenowicz

Cały naród polski, w Ojczyźnie i zagranicą doznał poważnego walnięcia w głowę po kontakcie ze sztuką. Sztuka była z gatunku „teledysk” a artystką – prześliczna Natasza Urbańska. Nie będę tu rozkminiać samej Nataszy, którą według mnie jest piękną kobietą. I tyle.

czytaj dalej
Super granie WOŚP

Super granie WOŚP

12 stycznia 2014, 12:01, przez: SOPHISTI POLECA

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już 22 lata i po raz drugi dla Seniorów. To niedoceniany dotąd cel, bo jakoś w tych wszystkich przemianach społeczno-ustrojowych, przez ostatnie 20 lat nikt problemami ludzi starszych się nie zajmował.

czytaj dalej
Obozy pracy

Obozy pracy

11 stycznia 2014, 12:01, przez: SOPHISTI NA NIE

Czy wiecie, że za uszycie koszuli, która kosztuje w Polsce 70 zł., azjatycka szwaczka dostaje 50 groszy? Droga produkcji chińskiego towaru od producenta do końcowego klienta jest długa i bardzo ciężka.

czytaj dalej
"face-kinis"

"face-kinis"

10 stycznia 2014, 11:01, przez: SOPHISTI NA NIE

U nas zima, ale już możemy zadać sobie pytanie czy jesteśmy gotowi zostać superbohaterami plaż lub narciarskich stoków. Jak uchronić się przed słońcem?

czytaj dalej
Ubranie to terapia

Ubranie to terapia

9 stycznia 2014, 02:01, przez: SOPHISTI POLECA

Czym jest dla nas ubranie? Brytyjska artystka udowadnia, że to, w co się ubieramy może być naszym terapeutą. Zapraszamy na ciekawy wywiad z Di Mainstone.

czytaj dalej
Patrizio Di Renzo

Patrizio Di Renzo

8 stycznia 2014, 11:01, przez: SOPHISTI POLECA

Jego fotografie są niezwykłe. To sztuka na najwyższym poziome i nie chodzi tylko o same kadry, ale pomysł, który jest jak sen. Zdjęcia przekraczają granicę rzeczywistości. Sprawiają wrażenie innego wymiaru, urojenia.

czytaj dalej
Domówka u Kasi Klich

Domówka u Kasi Klich

7 stycznia 2014, 08:01, przez: Kasia Klich

Z tą przystawką zetknęłam się dawno temu w jednej z warszawskich restauracji. Od tamtej pory na stałe zagościła w moim domowym menu. Jest idealna na domówkę.

czytaj dalej
wybierz stronę