Felietony i Porady

Felietony i Porady

Historia ruchu anti-bra

Katarzyna Frąckowiak
21 października 2018 2018 07:10
„Spróbuj nie być dupkiem”

„Spróbuj nie być dupkiem”

4 stycznia 2014, 08:01, przez: Fiolka Najdenowicz

Moja ulubienica (nie ma w tym ksztyny sarkazmu) Beata Pawlikowska radzi, aby zgłębiać swoją podświadomość i w ten sposób uzdrawiać swoje życie. Ma sporo racji, gdyż sama osobiście zgadzam się z nią w wielu kwestiach, a w jednej w szczególności, a mianowicie: tylko gdy sobie uczciwie odpowiemy na kilka podstawowych pytań i zaczniemy żyć swoim życiem, a nie na przykład tym, jakiego oczekują od nas nasi rodzice/partner/szef/ dzieci* ( *niepotrzebne skreślić) istnieje szansa, że będziemy się dobrze czuć we własnej skórze i w swoim życiu.

czytaj dalej
Zostawcie Marylę!

Zostawcie Marylę!

2 stycznia 2014, 09:01, przez: Dorota Wróblewska

Czytam różne informacje na temat Maryli Rodowicz, związane z jej Sylwestrowym występem w Gdyni i stwierdzam, że bardzo daleko nam do tolerancji. Minie kilka lat zanim odrobimy lekcję, którą inni już dawno odrobili. Uwielbiamy krytykować bez argumentów. Ohydna, obrzydliwa, stara, brzydka, wariatka, najgorzej ubrana. Takie komentarze o Maryli Rodowicz można przeczytać pod artykułami, które prowokują do negatywnych emocji.

czytaj dalej
Czarni Dandysi

Czarni Dandysi

1 stycznia 2014, 06:01, przez: Dorota Wróblewska

Najczęściej można ich spotkać nie w Ameryce, ale w Kongo. Kolorowe spodnie, koszule i oryginalne krawaty. Ulubiony wzór to kratka, która dodaje uroku i podkreśla styl. Ważne są buty, które mają wyglądać na drogie i zwracać uwagę.

czytaj dalej
Magia sztucznych ogni i życzenia

Magia sztucznych ogni i życzenia

30 grudnia 2013, 09:12, przez: SOPHISTI POLECA

Jedni lubią inni nie, ale na wszystkich robią wrażenie. Sztuczne ognie i rozbłyski, które bez wątpienia pozostawiają magiczne wrażenia.

czytaj dalej
HITY 2013!

HITY 2013!

29 grudnia 2013, 10:12, przez: SOPHISTI POLECA

KONIEC ROKU ZAWSZE WYMUSZA PODSUMOWANIA. 2013 MIMO NIEFORTUNNEJ TRZYNASTKI NIE BYŁ TAKI ZŁY.

czytaj dalej
Zupa krem z pieczonej papryki z wołowiną, czerwoną fasolą i serem

Zupa krem z pieczonej papryki z wołowiną, czerwoną fasolą i serem

29 grudnia 2013, 06:12, przez: Kasia Klich

Kiedy na dworze ziąb, nic tak nie rozgrzewa jak gorąca zupa. Moja dzisiejsza propozycja jest „rozgrzewaczem” idealnym. Pyszna, pożywna i łatwa do zrobienia.

czytaj dalej
Nękanie

Nękanie

28 grudnia 2013, 05:12, przez: Grzegorz Choromański

Spotkania z rodziną, tą bliższą i dalszą, jak również innymi bliskimi, odświeżanie relacji, a także nawiązywanie nowych, to jedne z wielu zalet Świąt Bożego Narodzenia. Jest to, moim zdaniem, również dobra okazja do refleksji nad trwałością więzi międzyludzkich wynikających z powiązań rodzinnych, towarzyskich, jak również biznesowych, a zarówno z tymi pierwszymi, jak i kolejnymi, bywa bardzo różnie.

czytaj dalej
Świat stoi otworem….? TAK!!!

Świat stoi otworem….? TAK!!!

27 grudnia 2013, 05:12, przez: Fiolka Najdenowicz

Codziennie oglądam na fejsie foty z różnych pięknych miejsc na świecie, które wrzucacie…fiordy Norwegii, malownicze miasteczka w południowych Włoszech i spadziste klify Normandii. Jest nawet kilka fejsbucznych profili , takich jak Our Beautiful World & Universe, które „polubiło” mnóstwo moich znajomych. Czy jest szansa, żeby zobaczyć te cuda na własne oczy, a nie tylko podziwiać je na zdjęciach?

czytaj dalej
wybierz stronę