Felietony i Porady

Felietony i Porady

Nękanie

Nękanie

28 grudnia 2013, 05:12, przez: Grzegorz Choromański

Spotkania z rodziną, tą bliższą i dalszą, jak również innymi bliskimi, odświeżanie relacji, a także nawiązywanie nowych, to jedne z wielu zalet Świąt Bożego Narodzenia. Jest to, moim zdaniem, również dobra okazja do refleksji nad trwałością więzi międzyludzkich wynikających z powiązań rodzinnych, towarzyskich, jak również biznesowych, a zarówno z tymi pierwszymi, jak i kolejnymi, bywa bardzo różnie.

czytaj dalej
Świat stoi otworem….? TAK!!!

Świat stoi otworem….? TAK!!!

27 grudnia 2013, 05:12, przez: Fiolka Najdenowicz

Codziennie oglądam na fejsie foty z różnych pięknych miejsc na świecie, które wrzucacie…fiordy Norwegii, malownicze miasteczka w południowych Włoszech i spadziste klify Normandii. Jest nawet kilka fejsbucznych profili , takich jak Our Beautiful World & Universe, które „polubiło” mnóstwo moich znajomych. Czy jest szansa, żeby zobaczyć te cuda na własne oczy, a nie tylko podziwiać je na zdjęciach?

czytaj dalej
Dzień świstaka

Dzień świstaka

20 grudnia 2013, 05:12, przez: Joanna Daniło

Aż pewnego pięknego ranka budzimy się i już wiemy, że dopadł nas Dzień świstaka. Nie musimy nawet podnosić powiek żeby wiedzieć co się od teraz będzie działo w naszym życiu z dokładnością do pół sekundy, tak jak kiedyś podawano czas przed trąbieniem hejnału na Wieży Mariackiej (w Krakowie, jakby ktoś dziś nie pamiętał).

czytaj dalej
POKAZ KOLEKCJI PURISMO SEBASTIANA KUBIAKA /HALA STULECIA 2013/14

POKAZ KOLEKCJI PURISMO SEBASTIANA KUBIAKA /HALA STULECIA 2013/14

16 grudnia 2013, 11:12, przez: SOPHISTI PATRONATY

16 listopada we Wrocławskim Centrum Kongresowym Hali Stulecia z inicjatywy Banku Zachodniego WBK, odbyła się gala „PURISMO" dedykowana najnowszej kolekcji projektanta Sebastiana Kubiaka. Mecenat nad kolekcją objął Zamek Książ. Jak zdradził nam sam projektant, PURISMO to przede wszystkim "czysta forma", dlatego też oprawa tej minimalistycznej, momentami wręcz futurystycznej kolekcji, była równie surowa.

czytaj dalej
Potocka bez żalu

Potocka bez żalu

16 grudnia 2013, 07:12, przez: Dorota Wróblewska

Przeczytałam książkę autorstwa Krystyny Pytlakowskiej i Małgorzaty Potockiej OBYWATEL MAŁGORZATA.

czytaj dalej
TRZY KONCERTY AYO W POLSCE!

TRZY KONCERTY AYO W POLSCE!

12 grudnia 2013, 08:12, przez: SOPHISTI PATRONATY

Kolejna gwiazda odwiedzi Polskę w sezonie jesienno-zimowym. Ayo, która podbiła serca polskiej publiczności utworem Down On My Knees, pojawi się u nas na trzech koncertach: 18 grudnia we wrocławskim Eterze, 19 grudnia w Teatrze Łaźnia Nowa w Krakowie, 20 grudnia w warszawskim Palladium.

czytaj dalej
Łukasz Jemioł z odległości

Łukasz Jemioł z odległości

10 grudnia 2013, 11:12, przez: Dorota Wróblewska

Odnoszę wrażenie, że projektant postawił na delikatny seksapil. Tym razem nie chodzi o przylegające do ciała sukienki, ale delikatną swobodę i proste łączenia. Kobieco, delikatnie i zmysłowo. Subtelne odniesienia budzą ciekawość i potwierdzają, że skromność jest wielką klasą.

czytaj dalej
Akcja -Polskie Prezenty na święta

Akcja -Polskie Prezenty na święta

10 grudnia 2013, 09:12, przez: Dorota Wróblewska

Czy istnieje moda, presja aby wspierać to co polskie? A może nauczyliśmy się już doceniać i wybierać rzeczy polskich producentów, bo są to doskonałe zaprojektowane i wykonane produkty?

czytaj dalej
wybierz stronę