Felietony i Porady

Felietony i Porady

Niecierpliwa baba, czyli co nie przystoi gościowi w obcym kraju...

Niecierpliwa baba, czyli co nie przystoi gościowi w obcym kraju...

12 lutego 2013, 08:02, przez: Magdalena Milhoux

Radom ma, podobno, swoją chciwą babę .Hajderabad mu najwyraźniej pozazdrościł i na świat wydał własną babę, wprawdzie nie chciwą, ale upierdliwie niecierpliwą.

czytaj dalej
Nikt nie jest idealny. Absolutnie nikt!

Nikt nie jest idealny. Absolutnie nikt!

11 lutego 2013, 06:02, przez: Agnieszka Czerwińska

Wielu pogrąża się w poszukiwaniu odrealnionego ideału. Kobiety – zanim trafią na księcia z bajki, muszą pocałować dziesiątki żab, żeby nie napisać ropuch. Mężczyźni, wcale nie mają tak różowo. Mój dobry znajomy, koneser krągłych i dorodnych gabarytów, zdegustowany poszukiwaniem idealnej partnerki – zwątpił, czy takową znajdzie. Ilekroć spotkał na swojej drodze ideał – duży biust, wcięcie w talii, krągłą pupę, tylekroć okazywało się, że owe proporcję tworzy … bielizna korygująca. Żadna tam natura nie ukształtowała kobiety jego marzeń, tylko gorsety, majtki z nogawkami i body ściskające. I cóż ma poradzić? Szuka dalej.

czytaj dalej
TELERZADKI 2012 contra TELEKAMERY - NOMINACJE odcinek 3

TELERZADKI 2012 contra TELEKAMERY - NOMINACJE odcinek 3

10 lutego 2013, 06:02, przez: Edmund Rzadki

Plebiscyt trwa. Dziękuję za uwagi i nowe propozycji nominacji. Na jedną sprawę zwróciłem uwagę. Okazało się, że niektórzy Czytelnicy uważają ogłoszony plebiscyt za dowcip. Wobec tego oświadczam, że nie mają racji. Po prostu nie znają się na żartach, myśląc, że to jest żart. Żeby nie było już wątpliwości, będziemy za udział w głosowaniu przyznawać nagrody w postaci wycieczek (różnych) i samochodów. Przewidujemy na nagrody bliżej nieokreśloną (jednak maksimum 10 szt.) mini samochodów różnych marek. Wszystko zależy od sponsorów, bez których oczywiście nie może odbyć żaden plebiscyt. Zgłaszających się sponsorów, którzy jednocześnie głosują na kandydatów, przyjmujemy poza kolejnością.

czytaj dalej
Po czym poznać króla?

Po czym poznać króla?

9 lutego 2013, 06:02, przez: Joanna Daniło

W filmie Monty Pythona „Święty Gral”, historii dziejącej się w jakże ciemnym średniowieczu, pada takie właśnie pytanie. Pozwólcie, że odpowiedź tych „Zabawnisiów” przytoczę na końcu tego felietonu.

czytaj dalej
Jedz pączki – będziesz wielka

Jedz pączki – będziesz wielka

7 lutego 2013, 01:02, przez: Fiolka Najdenowicz

Moje ulubione słodycze to śledzie i żółty ser. Niemniej jednak – dziś tłusty czwartek. Żeby człowiek był nie wiem na jak ścisłej diecie, miał nietolerancje glutenu, laktozy, cierpiał na cukrzycę – żadne wymówki do nikogo w tym dniu nie docierają. Zewsząd w człowieka wymierzone są życzliwe ręce dzierżące talerz pączków…

czytaj dalej
Niepoprawna.

Niepoprawna.

6 lutego 2013, 06:02, przez: Joanna Daniło

W dawnych, zamierzchłych czasach, kiedy jeszcze nie śniło się nikomu o feministkach, żartowano nieśmiało, że głową rodziny jest mężczyzna, ale szyją, która kręci tą ważną częścią ciała, jest kobieta. Teraz kobieta bywa i głową i szyją jednocześnie, a mówią niektóre chamy, że jeszcze czymś innym. Ale z chamami się nie wygra, więc nie należy wcale zwracać na nich uwagi i traktować jak powietrze.

czytaj dalej
Przyszła kryska na Matyska …

Przyszła kryska na Matyska …

4 lutego 2013, 06:02, przez: Agnieszka Czerwińska

Przyszła kryska na Matyska … Dokładnie rok temu przestałam się łudzić, że moja nowa pralka szwankuje. Nic nie dała zmiana temperatury prania z 60 na 40 stopni, ciuchy i tak były jakieś takie obkurczone. Spodnie w rozmiarze 48 przestały mieścić mój obfity brzuch. Wylewałam się z nich górą i bokiem. Szwy pękały, krawcowa przyszyła metalowy suwak w rozporku, bo plastik już dawno się rozleciał. Jakby powiedział słynny kaznodzieja – jak ci tyłek rośnie, to wiedz, że coś się z tobą złego dzieje.

czytaj dalej
Ósmy cud świata? Suchy szampon!

Ósmy cud świata? Suchy szampon!

2 lutego 2013, 06:02, przez: Barbara Mietkowska

Odkąd zajmuję się pisaniem o urodzie wszystkie moje koleżanki traktują mnie jak Google. Pewnie dlatego, że z przyczyn zawodowych na temat kosmetyków i zabiegów wiem znacznie więcej niż statystyczny klient perfumerii, czy nawet dobrze zorientowany w temacie czytelnik magazynów dla kobiet.

czytaj dalej
wybierz stronę