Felietony i Porady

Felietony i Porady

Masochizm w prostej postaci.

Masochizm w prostej postaci.

22 stycznia 2013, 06:01, przez: Agnieszka Czerwińska

Co jest największą formą masochizmu? Dieta Kopenhaska! Ukrywa się ona również pod nazwą dieta szwedzka i trzynastodniowa. Jeżeli posiadasz wroga i źle mu życzysz, to spokojnie możesz mówić – „żebyś przeszedł na dietę Kopenhaską!”. O ile dotrwasz do końca, to zapewniam Cię, że będzie to trzynaście dni wyjętych z Twojego życiorysu.

czytaj dalej
Spożywczy survival

Spożywczy survival

20 stycznia 2013, 10:01, przez: Fiolka Najdenowicz

Cała zadyma zaczęła się od postu Beaty Pawlikowskiej na Facebooku, który przeobraził się w mnóstwo naśladowczych memów. Tekst został umieszczony na nich tradycyjną metodą metodą copy- paist, kto by sobie zawracał głowę pisaniem czegoś po swojemu?

czytaj dalej
La Dolce Vita,  La Mania czy La Grypa....

La Dolce Vita, La Mania czy La Grypa....

17 stycznia 2013, 08:01, przez: Edmund Rzadki

Może nie jestem jakimś wielkim fanem kina, ale nie raz już udowodniłem, że na gwiazdach się znam. Mam oko do tego, żeby odróżnić gwiazdę, która wyskakuje z każdej lodówki i zamęcza mnie zdjęciami w gazetowych kronikach towarzyskich od gwiazdy, która pojawia się tak rzadko, że okazji na rozmowę z nią przepuścić nie można.

czytaj dalej
Gdybym była…

Gdybym była…

17 stycznia 2013, 10:01, przez: Joanna Daniło

Gdybym była bogata, miałabym wrażenie, że więcej mi wolno, mogłabym być trochę albo wielce arogancka wobec innych, myśleć, że ludzie bez pieniędzy są nieudolni, nieważni, niewarci uwagi. Miałabym swój luksusowy świat ponad normalnością, nie zastanawiałbym się, że ona istnieje. Chyba.

czytaj dalej
 Gwiazdy spadają, spadają, spadają................

Gwiazdy spadają, spadają, spadają................

16 stycznia 2013, 09:01, przez: Edmund Rzadki

I Ty możesz być gwiazdą! Gwiazdy spadają, spadają, spadają................

czytaj dalej
 Nic nie muszę, mogę wszystko!

Nic nie muszę, mogę wszystko!

15 stycznia 2013, 12:01, przez: Agnieszka Czerwińska

Mam alergię na słowo "MUSZĘ"! I na każdą jego odmianę! "Musisz to mieć!" - krzyczy do mnie reklama, a ja na to : "A właśnie, że NIE muszę!" Musisz być najlepsza. Musisz to zrobić - to dla twojego dobra. Musisz być trendy i podążać za modą. Musisz walczyć, schudnąć, zmądrzeć, dojrzeć... Musisz znaleźć czas - ale czasu nie znajduje się ot tak leżącego na ulicy. Musisz słuchać ambitnej muzyki i koniecznie czytać poezję. A propos poezji - musisz koniecznie posiadać w swoim zbiorze wiersze naszej noblistki Wisławy Szymborskiej. Musisz być patriotą i kochać swoją ojczyznę. Musisz być poprawny politycznie – nienawidzę poprawności politycznej!

czytaj dalej
DW z Szostak- Rozmowy o biuście cz.2 Poradnik jak się nosić!

DW z Szostak- Rozmowy o biuście cz.2 Poradnik jak się nosić!

13 stycznia 2013, 12:01, przez: Dorota Wróblewska

Karolina Szostak – Dziennikarka sportowa. Kobieta z dystansem! Jako jedyna ze znanych osób zgodziła się wystąpić w pokazie plus size na Warsaw Fashion Street 2012. O sobie mówi- Każda z nas chciałaby w swoim wyglądzie coś zmienić. Myślę, że nie odbiegam od normy, ale akceptuję i lubię siebie, nie płaczę przed lustrem.

czytaj dalej
Plus size, większy wymiar piękna

Plus size, większy wymiar piękna

11 stycznia 2013, 06:01, przez: Agnieszka Czerwińska

Zamknij oczy i wyobraź sobie modelkę w rozmiarze plus size. Kogo widzisz? Zapewne wielu osobom ukaże się postać otyłej kobiety, epatującej swoją nadwagą. Niektórzy ujrzą panią z brakiem proporcji pomiędzy biustem, talią a biodrami a jeszcze innym przyjdzie na myśl konkretna osoba z naszego rodzimego podwórka. Jak ją możesz opisać? Nosi rozmiar xxl, jest puszysta? A może promuje otyłość i stanowi swoistą skrajność?

czytaj dalej
wybierz stronę