Felietony i Porady

SOPHISTI PATRONATY SOPHISTI PATRONATY Fashion Night 2015, czyli spektakularny projekt modowy już za nami!

Fashion Night 2015, czyli spektakularny projekt modowy już za nami!


Tego długo wyczekiwanego dnia – 12. maja, po raz kolejny mogliśmy ujrzeć światła wybiegu Fashion Night. Ten unikatowy na skalę kraju projekt modowy, gdyż organizowany wyłącznie przez studentów w ramach Juwenaliów UEK, po raz kolejny zapewnił wszystkim ogromną dawkę inspiracji, a także wspomnień na kolejne lata.

Pokaz Główny poprzedziła prelekcja „Własna firma – od pomysłu do realizacji”, poprowadzona przez panie ze Slow Fashion Cafe. Przepełnieni cennymi radami i wskazówkami słuchacze, udali się na wieczorny pokaz mody, podczas którego nie zabrakło również wrażeń.
 

W tegorocznej edycji pod hasłem „Młodzi Zdolni”, zaprezentowano projekty wschodzących projektantów oraz alternatywnych marek, takich jak: Bahabay, Curyło Project, Polline Zg, Beate Koniakowsky, Kamil Czuba, Ostempluj Się, Egometria, David J i Esotiq.

Wśród zaproszonych gości pojawili się m. in. znani polscy blogerzy, styliści, a także wiele innych osób z modowego środowiska. Na wybiegu spełniło się również marzenie dziewczynki z fundacji „Mam Marzenie”, która od lat pragnęła zostać modelką.

Na zakończenie finału Fashion Night mogliśmy usłyszeć występ muzyka – Gypsy and the Acid Queen, a później bawić się na Afterparty zorganizowanym przez Where2B w klubie Prozak 2.0.

Wydarzenie to sprawiło, że projektanci i marki mogły podzielić się swoją twórczością ze zgromadzonymi gośćmi, którzy z niecierpliwością wyczekują już kolejnej edycji Fashion Night, bez wątpienia niosącej za sobą kolejną garść inspiracji i wrażeń.

6
zdjęć
w galerii

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !