Felietony i Porady

SOPHISTI PATRONATY SOPHISTI PATRONATY Kolekcja ZODIAC ART STAR

Kolekcja ZODIAC ART STAR

NOWA KOLEKCJA COCARDA : ZODIAC ART STAR - KIEDY SZTUKA SPOTYKA SIĘ Z MODĄ

 

W Andrzejkowy poranek, w nastrojowej restauracji Soul Kitchen, przy akompaniamencie jazzowej muzyki odbyło się śniadanie prasowe, na którym została zaprezentowana najnowsza kolekcja biżuterii firmy COCARDA: ZODIAC ART STAR „Made with Swarovski Elements”. W bardzo konkurencyjnej branży biżuterii modowej wreszcie pojawiła się kolekcja, która wyróżnia się oryginalnym i kobiecym designem, wysoką jakością wykończenia i przede wszystkim innowacyjnym pomysłem na personalizowany prezent.

Kolekcja ZODIAC ART STAR powstała z inspiracji grafiką artystki -Agnieszki Stypy. Stworzyła ona urocze, autorskie wzory dwunastu znaków zodiaku, które zostały odzwierciedlone w ażurowych pozłacanych i posrebrzanych zawieszkach bransoletek zodiakalnej kolekcji COCARDA. „Do zawieszek zostały dobrane nowe kryształy Swarovski

Elements z kolekcji Wiosna/Lato 2014 o niespotykanym dotąd szlifie. Oryginalnym dopełnieniem bransoletek jest specjalnie zaprojektowana pozłacana i posrebrzana półobręcz,którą można nosić na dwa sposoby eksponując jej wierzchnią bądź spodnią część. Dodatkową niespodzianką dla obdarowywanej osoby jest astralna charakterystyka danego znaku zodiaku napisana przez Wróżkę Ninę” – powiedziała Olga Kulmaczewska, założycielka i projektantka COCARDY.

Ogromną zaletą najnowszej kolekcji COCARDA jest to, że można stworzyć własną wersję bransoletki wybierając:znak zodiaku,wersję pozłacaną lub posrebrzaną elementów metalowych,rozmiar od XS do XL (w tym także rozmiar uniwersalny), oraz jeden z trzech kolorów kryształów: Light Silk, Black Diamond lub Crystal.

0
zdjęć
w galerii

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !