Felietony i Porady

SOPHISTI PATRONATY SOPHISTI PATRONATY KONKURS FOTOGRAFICZNY

KONKURS FOTOGRAFICZNY

 

Organizatorzy Cracow Fashion Week oraz portal Sophisti.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze fotografie modowe. Przyślij 4 zdjęcia na adres ksa@ksa.edu.pl do 15 lutego 2014 roku. Spośród nadesłanych prac wybierzemy najlepsze kolekcje zdjęć i zaprezentujemy je na wystawie "Best Young Photographers" w trakcie Cracow Fashion Week. O naszej decyzji autorów prac poinformujemy do dnia 21 lutego 2014. Wyboru prac na wystawę dokona komisja złożona z fotografów mody - wykładowców Szkoły Kreatywnej Fotografii oraz przedstawiciel portalu sophisti.pl.  Na wydruki wybranych zdjęć w formacie 50x70 cm na papierze fotograficznym błyszczącym będziemy czekać do dnia 7 marca. 

Spośród prac zaprezentowanych na wystawie odwiedzający wybiorą najlepszą kolekcję zdjęć, której autor otrzyma główną nagrodę ufundowaną przez firmę Marko-Flash: zestaw do fotografii plenerowej, w skład którego wchodzi: lampa R1 330WS w zestawie z torbą akumulatorem, ładowarką, czaszą do parasola, nadajnikiem radiowym do synchronizacji z aparatem, statywem i srebrnym parasolem. Zdobywca II miejsca otrzyma specjalistyczny plecak na sprzęt fotograficzny Nattai z niespodzianką w środku ufundowany przez sklep z akcesoriami fotograficznymi Foto-Tip.

Prace z wystawy będą prezentowane po marcu 2014 na stronie  cracowfashionweek.com, blogu Ksavery oraz na profilu CFW na portalu Facebook.


UWAGA!

I etap - nadesłanie prac konkursowych na ksa@ksa.edu.pl - do 15 lutego

II etap - wybór zdjęć na wystawę przez organizatorów - do 21 lutego

III etap - nadesłanie przez wybranych autorów wydrukowanych zdjęć do 7 marca

 

0
zdjęć
w galerii

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !