Felietony i Porady

SOPHISTI PATRONATY SOPHISTI PATRONATY Konkurs muzyczny dla młodych talentów IMS Warsaw Fashion Street

Konkurs muzyczny dla młodych talentów IMS Warsaw Fashion Street

Wielki konkurs muzyczny IMS Warsaw Fashion Street dla młodych talentów już na finiszu. Jeszcze tylko przez kilka dni można wysyłać zgłoszenia na konkurs, w którym nagrodą główną jest m.in. ogólnopolska kampania reklamowa.

Jedenasta edycja najsławniejszej, modowej imprezy w Polsce zmienia oblicze, łącząc nieprzewidywalną modę z dynamizmem muzyki. Już nie tylko projektanci będą królować na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, lecz także wokaliści oraz zespoły. Dlatego IMS Warsaw Fashion Street organizuje konkurs dla młodych talentów, w którym nagrodą główną jest występ podczas Gali Wieczoru oraz ogólnopolska kampania reklamowa w galeriach handlowych i sklepach (in-store). Ponadto, utwory wszystkich finalistów zostaną umieszczone na playlistach IMS S.A., które docierają do milionów słuchaczy na terenie całej Polski w ponad 8.000 obsługiwanych lokalizacjach.

Zgłoszenia można wysyłać już tylko do 3 czerwca, dlatego warto się spieszyć i walczyć o wygraną w konkursie o ogólnopolskim zasięgu.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej IMS Warsaw Fashion Street (tutaj) oraz w regulaminie konkursu (tutaj).

17
zdjęć
w galerii

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !