Felietony i Porady

SOPHISTI PATRONATY SOPHISTI PATRONATY Kultowy KIERMASH już w ten weekend

Kultowy KIERMASH już w ten weekend

Kultowy KIERMASH powraca! Już po raz szósty moda od młodych, polskich projektantów wypełni wnętrza krakowskiego dworca głównego. A wielka impreza już w ten weekend, 28-29 maja w godzinach 11:00-19:00.

W czasie krakowskiego KIERMASHU nie tylko zobaczymy na żywo i przymierzymy projekty młodych projektantów, nierzadko reprezentujących niezależną modę, lecz także zobaczymy nowinki z dizajnu, akcesoriów oraz wyjątkową strefę gastro. A ponad 130 marek zostanie skupionych w murach krakowskiego dworca głównego, gdzie po raz kolejny odbędzie się KIERMASH.

Organizatorzy wydarzenia, Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan, zachwalają imprezę, mówiąc: bardzo się cieszymy, widząc, że ludzie tak chętnie i licznie nas odwiedzają podczas każdej edycji. Wiemy, że Kiermash jest niejednokrotnie jedyną szansą, by zobaczyć i przymierzyć to co bardzo często zdarza nam się kupić przez Internet. Niektórzy nasi wystawcy istnieją tylko Online, nie mają swoich stacjonarnych butików. Bardzo dużą wagę przykładamy również to handlu fair trade. Wierzymy, że nikt nie został wykorzystany przy lokalnej produkcji. Podczas Kiermashu chodzi o to, żeby się spotkać, porozmawiać na żywo, dotknąć rzeczy, materiałów, przymierzyć, poznać nowe trendy, kolory, zobaczyć ze znajomymi, porozmawiać, zatrzymać na chwilę.

Do zobaczenia w sobotę o 11:00!

48
zdjęć
w galerii

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !