Felietony i Porady

SOPHISTI PATRONATY SOPHISTI PATRONATY Luminosfera

Luminosfera

Dla miłośników pięknego światła nie tylko we wnętrzach, luksusowa włoska marka Masiero stworzyła innowacyjny żyrandol Drylight. Eleganckie kryształy, subtelny kształt w połączeniu z ogromną trwałością i odporność na działanie warunków atmosferycznych - takich jak opady deszczu, silny wiatr - powoduje, że to wyjątkowe oświetlenie z powodzeniem zawiesić można w ogrodzie, parku, czy altanie.

Luminosfera ma zaszczyt zaprosić na bankiet z okazji  premiery outoroowego żyrandola marki Masiero.

Spotkanie, jak zawsze pełne atrakcji, odbędzie się 24.06 br. o godzinie 18.30 w showroomie przy ulicy Bakalarskiej 34 w Warszawie. Wszystkich miłośników dobrego wzornictwa informujemy, że partnerami wydarzenia są między innymi: Noti, BMW Mini, Berker, Prolicht. Zapraszamy, po wcześniejszym potwierdzeniu obecności!

Dodatkowych informacji udziela:

OKK! Olga Kisiel-Konopka, tel. 882 444 811

olga@olgakk.plwww.olgakk.pl

Luminosfera to miejsce prezentujące najciekawsze europejskie wzornictwo z największą w Polsce ekspozycją wielu zagranicznych marek.

W ofercie Luminosfery znajdują się m.in.: Lampe Gras, Villa Lumi, Fontana Arte, Ideal Lux, Foscarini, Luci Italiane, BPM Lighting, Oluce, Lucente, Lightyears, Muuto, Fritz Hansen, Petite Friture, Estiluz, Anglepoise, Lako, Bjorn, na wyłączność: Cangini&Tucci i Timothy John, a także największa w Polsce ekspozycja między innymi: Masiero, Catellani&Smith, Terzani, Martinelli Luce, Panzeri,Kundalini. Polskim akcentem tego miejsca, obok młodego designu jest obecność mebli Noti. Uzupełnienie oferty stanowi osprzęt oświetleniowy, dekoracyjne źródła światła oraz systemy zarządzania inteligentnymi budynkami.

W ofercie salonu znajdą Państwo żyrandole i lampy Masiero w różnych stylach!

www.luminosfera.pl

11
zdjęć
w galerii

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !