Felietony i Porady

SOPHISTI PATRONATY SOPHISTI PATRONATY Patronujemy - Kiermash vol. VIII.

 Patronujemy - Kiermash vol. VIII.

Już niedługo grudzień. Grudzień to miesiąc, kiedy przygotowujemy się do Świąt.

Święta to magiczny czas. To między innymi także prezenty. My chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić Państwa do Krakowa. Kto bowiem nie lubi atmosfery świątecznych kiermaszy?
Już na początku grudnia specjalnie z okazji Mikołaja i Gwiazdki, na przestrzeni oldschoolowego Hotelu Forum właśnie w Krakowie wraca Kiermash vol. VIII.
KIERMASH to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic, czy Berlina łączy młodych artystów z klientami w Krakowie.
Znajdziemy tam 200 stoisk marek, które wystawia swoje prace. Nie zabraknie mody niezależnej, młodych projektantów, streetwear, dizajnu oraz akcesoriów.
Jakby tego było mało, nie zabraknie również smaków i aromatów, czyli gotujących profesjonalistów i amatorów. Kiermash łączy siły z Art & Food Bazar, który promuje miejscowych wytwórców.
Gdyby ktoś pytał, czy może udać się tam z dziećmi, to i na to pytanie mamy pozytywną odpowiedź. Strefa dziecięca będzie naprawdę duża. VIII edycja KIERMASHU mam drugiego partnera - targi Kraków ŁAŁ. To 2 dni zabawy i kreatywnej rozrywki nie tylko dla dzieci.
Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo po linkiem:
https://www.facebook.com/events/182705792184247/

0
zdjęć
w galerii

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !