Felietony i Porady

SOPHISTI PATRONATY SOPHISTI PATRONATY „Przyłapani na modzie” czyli street fashion w Galerii Krakowskiej.

„Przyłapani na modzie” czyli street fashion w Galerii Krakowskiej.

„Przyłapani na modzie” czyli street fashion w Galerii Krakowskiej

Jak mawiała słynna ikona mody, Coco Chanel „Moda, w której nie można wyjść na ulicę, nie jest modą”. Słuszność tego stwierdzenia udowodniają uczestnicy akcji street fashion „Przyłapani na modzie”, organizowanej przez Galerię Krakowską.

Moda nie ogranicza się tylko do trendów pokazywanych na światowych wybiegach czy kreowanych przez słynnych projektantów. Moda to wszystko co nosimy na co dzień, o czym przekonują osoby „przyłapane na modzie”. Akcja organizowana jest przez Galerię Krakowską od 2011 r. Dwa razy w miesiącu w alejkach Galerii, a także na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego twórcy akcji wraz z fotografem szukają ciekawie ubranych osób. W poszczególnych miesiącach akcji zapraszani są: projektanci, blogerzy oraz dziennikarze modowi, którzy wybierają najciekawiej ubranych gości Galerii. Efekty ich poszukiwań można śledzić na oficjalnym Facebookowym profilu Galerii Krakowskiej: https://www.facebook.com/galeria.krakowska

Na koniec każdego miesiąca 4 najciekawsze stylizacje - wyróżnione przez zaproszonych ekspertów oraz Facebookowiczów otrzymują nagrody w postaci bonów na zakupy. Ponadto na zakończenie roku organizowana jest w Galerii gala, podczas której na scenie prezentują się osoby wyróżnione w trakcie trwania akcji, które walczą o tytuł najciekawiej ubranej osoby minionego roku.

O tym, kiedy ekipa Galerii Krakowskiej „przyłapuje na modzie” można dowiedzieć się na Facebookowym profilu Galerii.

17
zdjęć
w galerii

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !