Felietony i Porady

SOPHISTI PATRONATY SOPHISTI PATRONATY RUSZYŁ KONKURS NEW LOOK DESIGN REFRESH

RUSZYŁ KONKURS NEW LOOK DESIGN REFRESH


Wystartowała nowa edycja NEW LOOK DESIGN - konkursu dla artystów i projektantów mody stworzonego przez Dorotę Wróblewską.

Tegoroczna edycja pod hasłem REFRESH poszerza się o nowe kategorie - do tradycyjnej FASHION doączyła kategoria ART oraz kategoria INSPIRACJE. Wśród atrakcyjnych nagród, w tym pieniężnych, są

wyjazd do Rzymu oraz możliwość zaprezentowania swojej kolekcji ubrań podczas jednej z ważniejszych imprez modowych w stolicy - WARSAW FASHION STREET 2017.

Finał NEW LOOK DESIGN REFRESH odbędzie się 1 grudnia 2016 roku.

NEW LOOK DESIGN Refresh 2016 to wznowiona wersja konkursu, który promuje utalentowanych artystów oraz projektantów mody.

Chcemy nagradzać i inwestować w młodych, obiecujących twórców i projektantów, którzy w swoich realizacjach łączą nowoczesność, innowacyjność i elegancję na miarę XXI wieku, a jednocześnie wykraczają poza konfekcję, tworząc ponadczasowe dzieła sztuki – mówi Dorota Wróblewska, pomysłodawczyni i organizatorka konkursu.

Dwie kategorie: FASHION oraz CARLO ROSSI INSPIRACJE, są adresowane do projektantów mody.

W pierwszej należy zaprojektować kolekcję inspirowaną włoskim stylem życia „La Dolce Vita”, a w drugim, suknię w kolorze owoców truskawki i/lub brzoskwini.

Została również stworzona kategoria ART, dla osób związanych z kulturą i sztuką, tu tematem jest również włoski styl życia. Do konkursu można się zgłaszać przez stronę internetową: http://www.newlookdesign.pl.

Termin nadsyłania prac konkursowych w kategorii ART i INSPIRACJE upływa 15 listopada 2016 r.

Termin nadsyłania prac konkursowych w kategorii FASHION upływa 17 października 2016 r.

Jury konkursu najlepsze z nich zakwalifikuje do finału, który odbędzie się 1 grudnia 2016 roku.

Partnerem głównym konkursu jest Carlo Rossi.

NEW LOOK DESIGN to konkurs z wieloletnią tradycją dla projektantów mody. Organizowany od 2006 roku przez Dorotę Wróblewską miał na celu promocję najbardziej utalentowanych projektantów.

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób zajmujących się sztuką i modą. Tegoroczna edycja pod hasłem REFRESH powiększa się o nowe kategorie: ART oraz kategorię komercyjną CARLO ROSSI INSPIRACJE.

PARTNERZY-Krakowskie Szkoły Artystyczne oraz Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru.

Konkurs objęły patronatem medialnym JOY, Cosmopolitan, Esquire oraz www.cosmopolitan.pl, www.joy.plwww.esquire.pl,  www.jastrzabpost.pl, www.sophisti.pl, www.dorotawroblewskablog.pl 

STRONA KONKURSU www.newlookdesign.pl

KATEGORIA ART

KATEGORIA INSPIRACJE

KATEGORIE FASHION

PANEL ZGŁOSZENIOWY

 

0
zdjęć
w galerii

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !