Felietony i Porady

SOPHISTI PATRONATY SOPHISTI PATRONATY Spotkania z autorkami książki ,,Nie boję się ciemności”: Katarzyną i Aleksandrą Frąckowiak.

Spotkania z autorkami książki ,,Nie boję się ciemności”: Katarzyną i Aleksandrą Frąckowiak.

Już w najbliższy weekend odbędą się dwa spotkania z autorkami książki ,,Nie boję się ciemności", Katarzyną i Aleksandrą Frąckowiak. Sophisti.pl objęło patronatem medialnym te wydarzenia.

Pierwsze ze spotkań odbędzie się w sobotę (9 stycznia) w Mikromacie przy ulicy Abrahama 26 w Gdyni, natomiast drugie w niedzielę (10 stycznia) w Kafeinie przy ulicy Nowobramskiej 2 w Słupsku. 

Będzie można usłyszeć akustyczny występ piosenkarki z Warszawy, Oly. Zaśpiewa nowe utwory oraz kilka z debiutanckiej płyty ,,Home". Oprawę wizualną będą tworzyły zdjęcia Aleksandry Frąckowiak, które znalazły się w książce. Spotkanie w Gdyni poprowadzi Radek Pestka.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Na miejscu będzie można też kupić książkę.

 

,,Nie boję się ciemności" to książka, która wzrusza do łez. Jest pełną emocji prawdziwą historią. Wymyśliło ją samo życie, w niewielkim mieście na Pomorzu. To opowieść o niezwykłej, niezłomnej miłości w wielu odcieniach, która przenosi góry i pozwala przetrwać najstraszniejsze zagrywki losu. Katarzyna Frąckowiak, lat 23, od dzieciństwa zmaga się z ciężką, nieuleczalną chorobą, walczy z wyrokiem skazującym na ból, odmienność i samotność. Dzięki uczuciom i oddaniu najbliższych, każdego dnia dzielnie wspina się na własny Mount Everest. I nie chodzi tylko o pokonanie słabości ciała, ale także o godność, akceptację otoczenia oraz aprobatę samej siebie. Dojrzałość i determinacja imponują, a także uczą, że każdego dnia powinniśmy cieszyć się życiem i wytrwale dążyć do wyznaczonego celu. To głęboka lekcja pokory, z której możemy czerpać garściami. Lekcja wyrozumiałości, empatii i tego, że nie wolno sądzić po pozorach. Także rada, żeby się nie poddawać, bo nawet jeśli los rozda nam słabe karty, to, mimo wszystko, możemy wygrać partię pokera. 

12
zdjęć
w galerii

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !