Felietony i Porady

SOPHISTI PATRONATY SOPHISTI PATRONATY Wraz z nastaniem roku 2015 przyszła kolej na następną – już V edycję Fashion Night!

Wraz z nastaniem roku 2015 przyszła kolej na następną – już V edycję Fashion Night!


Wydarzenie to, organizowane w ramach Juwenaliów UEK przez koordynatorkę projektu – Dominikę Skapczyk, ma na celu promowanie zarówno wschodzących, jak i istniejących marek wśród młodych ludzi, a także pozwalające odkryć lub wyrazić własny styl oraz poczuć inspirację. 12. maja 2015 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zamieni się w modowe centrum Krakowa.

Dzień rozpoczną Prelekcje znanych osób z branży modowej, takich jak m. in. projektantów, blogerów, firm, czy sylistów. To jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, pozwalające każdemu czerpać z niego cenne rady czy wskazówki, zarówno modowe, jak i dotyczące stylu życia.

Kulminacyjnym momentem dnia będzie profesjonalnie zaaranżowany Pokaz Główny pod okiem choreografki – Wero Wysoczyńskiej. Klimat przeniesiony prosto z wybiegów Londynu i Paryża sprawi, że ta noc stanie się niezapomniana. Oświetlony światłami reflektorów oraz fleszami aparatów wybieg będzie w centrum uwagi wszystkich obecnych na wydarzeniu.

V edycja Fashion Night to również kontynuacja zapoczątkowanej w ubiegłym roku tradycji spełniania marzeń przy współpracy z fundacją „Mam Marzenie”.

Dzięki Fashion Night studenci z całego Krakowa mają szansę na zapoznanie się z aktualnymi oraz przyszłymi trendami modowymi. Wydarzenie to jest unikatowe na skalę kraju, gdyż jest ono organizowane wyłącznie przez pełnych pasji do mody i piękna studentów. W przeciwieństwie do innych tego typu eventów, wstęp jest darmowy, przez co każdy chętny może wziąć udział w tym studenckim święcie modowym.

O wyjątkowości Fashion Night świadczą opinie, które dało się przeczytać i usłyszeć po poprzednich edycjach. Dodatkowo wielu projektantów i blogerów, biorących udział w minionych edycjach zyskało rozgłos. W mediach dało się słyszeć opinie o tym, iż święto modowe organizowane przez studentów dało się porównać do organizowanych przez prestiżowe firmy pokazów.

Partnerem tegorocznej edycji jest LITCHI FASHION AGENCY.

Serdecznie zapraszamy 12. maja 2015 na Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Afterparty do klubu Prozak organizowane przy współpracy z Where2B, a także na fanpage (fb.com/fashionnightuek), gdzie na dniach odkrywane będą kolejne informacje i szczegóły związane z tym długo wyczekiwanym dniem oraz ogłoszony zostanie również pewien wyjątkowy pokaz!

 

0
zdjęć
w galerii

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !