Felietony i Porady

SOPHISTI PATRONATY SOPHISTI PATRONATY   WYGRAJ STUDIA W WYŻSZEJ SZKOLE ARTYSTYCZNEJ I WYJEDŹ DO DUBAJU Z MARKĄ PAESE!

   WYGRAJ STUDIA W WYŻSZEJ SZKOLE ARTYSTYCZNEJ I WYJEDŹ DO DUBAJU Z MARKĄ PAESE!

 

 

Wystartował konkurs dla wszystkich pasjonatów wizażu i charakteryzacji. Finaliści zawalczą
o wyjątkowe nagrody: bezpłatne 3-letnie studia licencjackie o specjalności Charakteryzacja
w Wyższej Szkole Artystycznej oraz wycieczkę do Dubaju. Aby wziąć udział w konkursie Makeup Artist Challenge należy do 14 marca 2017 roku przesłać zdjęcia makijażu w stylu Fashion.

Makeup Artist Challenge to pierwszy konkurs dla amatorów wizażu, w którym do wygrania są profesjonalne studia charakteryzatorskie. Organizatorzy, Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie oraz marka Paese przez ponad półtora miesiąca będą czekać na zgłoszenia, by wyłonić 6 finalistów
i zaprosić ich na Wielki Finał, który odbędzie się 27 marca w Warszawie.

Jak się zgłosić?

Do 14 marca na adres konkurs.artist@wsa.art.pl należy przesłać 3 zdjęcia makijażu w stylu FASHION wykonanego własnoręcznie na sobie lub modelce/modelu. Fotografie nadesłane w formie pliku elektronicznego umożliwiać muszą ocenę wykonanego makijażu. Powinny być także zgodne z tytułem i tematem konkursu. Z nadesłanych prac Komisja wybierze 6 finalistów, którzy zostaną zaproszeni na Wielki Finał 27 marca w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie.

Profesjonalne jury

Podczas finału uczestnicy wykonają makijaż na żywo na modelce, zaś zwycięzcę wybierze profesjonalne jury: dyrektor artystyczna WSA Agata Manowska, główna wizażystka Paese Sylwia Shiffman, Dorota Wróblewska, producentka pokazów i promotor mody, kultury i sztuki, makijażystka gwiazd, prowadząca blog Kolorowe Kredki Kinga Szewczyk, stylista fryzur Kajetan Góra, charakteryzatorka z Twoja Twarz Brzmi Znajomo Agnieszka Jońca oraz współtwórczyni portalu Mua.pl Ewelina Wadowska.

Do zdobycia wyjątkowe nagrody

Wyższa Szkoła Artystyczna i Paese ufundowały dla finalistów wyjątkowe nagrody. Jest o co walczyć, gdyż zwycięzca otrzyma 3-letnie bezpłatne licencjackie studia na kierunku malarstwo – specjalność – malarstwo w technikach scenograficznych (charakteryzacja) o łącznej wartości 34.770,00 zł w Wyższej Szkole Artystycznej. Ponadto zdobywca I miejsca wyjedzie na weekend do Dubaju z polską marką kosmetyczną Paese, która posiada swoje stoiska w ponad 30 krajach na całym świecie, z czego aż 5 właśnie w Dubaju. Wartość wycieczki to 4 500 zł. Za zajęcie II i III miejsca finaliści otrzymają zestawy kosmetyków o wartości odpowiednio 400 i 300 zł, a wszyscy finaliści otrzymają prezenty od marki Paese oraz Kolorowych Kredek.

Strona konkursu: http://makeup-challenge.pl/

Organizatorzy: Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie wsa@wsa.art.pl oraz Paese Cosmetics www.paese.pl

Patroni Medialni: www.cosmopolitan.pl, www.sophisti.pl, www.kolorowekredki.com.pl, www.mua.pl, www.ikmag.pl

0
zdjęć
w galerii

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !