Felietony i Porady

Lizaki dla fanów selfie

Dodano 3 sierpnia 2017 03:08, przez Katarzyna Frąckowiak
Lizaki dla fanów selfie

Chyba nic nowego, co pojawia się w sieci, już nas nie zdziwi. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wiele firm prześciga się, aby właśnie poprzez internet znaleźć, jak największą liczbę klientów. Przykładem może być na przykład firma "Candy Mechanics”. W związku z tym, że z czekolady można zrobić prawie wszystko, firma ta wypuściła na rynek czekoladowe lizaki, które mają kształt naszej twarzy. 

Najbardziej zadowoleni powinni być wielbiciele social media, którzy mając non stop telefon w ręku pokazują tam swoje selfie. Mało tego, że robią sobie zdjęcia wszędzie, o każdej porze dnia i nocy, w najróżniejszych życiowych sytuacjach, teraz będą mogli także zjeść swoją podobiznę. 

Co trzeba zrobić? 

Aby zostać posiadaczem czekoladowego lizaka "Selfie lolipops" wystarczy wejść na stronę internetową "Candy Mechanics”, a tam za pomocą specjalnej aplikacji zrobić zamówienie. Wcześniej swoim smartfonem powinniśmy sfilmować swoją twarz od przodu oraz z obu profili. Następnie filmiki wysyłamy poprzez specjalną aplikację. Dzięki temu program uzyskuje nasz wizerunek w 3D i wykonuje jego odlew w czekoladzie.

Za około 15£ można kupić sobie (lub znajomemu) trzy mini lizaki z podobizną swojej twarzy. Mogą być one tylko z czekolady, ale istnieje także możliwość zamówienia pozłacanych słodkości. Wszystko jest zapakowane w specjalne pudełeczko i trafia na wskazany przez nas adres.

Niestety “Selfie lolipops” sprzedawane są na razie tylko na terenie Wielkiej Brytanii.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !