Felietony i Porady

W Chicago powstała oficjalna Nutella Cafe

Dodano 19 maja 2017 02:05, przez Katarzyna Frąckowiak
W Chicago powstała oficjalna Nutella Cafe

Na świecie jest chyba niewiele osób, które nie znają lub nie lubią Nutelli. Jak można nie kochać tego słodkiego czekoladowego kremu? Mamy dobrą wiadomość dla fanów tego smakołyku. Pod koniec maja w Chicago zostanie otwarta pierwsza na świecie Nutella Cafe pod patronatem firmy Ferrero. 

Już samo wejście jest zachęcające. Drzwi bowiem do złudzenia przypominają słoik Nutelli. Kiedy przez nie przejdziemy, naszym oczom ukazują się ściany, z których spływa czekolada, natomiast na suficie wiszą lampy kształtem przypominające orzechy laskowe. 

Menu Nutella Cafe również zachwyca. Znajdziemy w nim między innymi ofertę śniadaniową, w której skład wchodzą, chociażby jogurty, rogaliki, musli, płatki owsiane i wiele innych. Wszystko oczywiście pokryte delikatnym kremem Nutella. Na największych fanów słodyczy czeka także specjalna fontanna. Jeżeli natomiast jakimś cudem do restauracji trafi ktoś, kto nie ma ochoty na przekąskę z Nutellą, w menu kawiarni znajdzie coś dla siebie, np. wafelki z Liège, które nie zawierają tego smakołyku.

31 maja punktualnie o godzinie 10:00 rano właściciele zapraszają na otwarcie Nutella Cafe w Chicago. Na pierwszych 400 gości czeka niespodzianka. Będą oni bowiem mogli wybrać sobie jedną dowolną przekąskę z menu zupełnie za darmo oraz zostaną zaproszeni do konkursu z nagrodami.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !