Felietony i Porady

Święto przyjaźni i różnorodności H&M x Jeremy Scott

Dodano 11 października 2018 03:10, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Święto przyjaźni i różnorodności H&M x Jeremy Scott

“Zawsze, kiedy projektuję, myślę o moich przyjaciołach. Lookbook MOSCHINO [tv] H&M jest jak impreza, na której świętujemy, bawimy się ipokazujemy kreatywność oraz energię ludzi oraz samej kolekcji,” mówiJeremy Scott, dyrektor kreatywny MOSCHINO.

“Jeremy w doskonały sposób uchwycił w lookbooku ducha MOSCHINO [tv] H&M. To odważna kolekcja dedykowana tym, którzy chcą być częściąfantastycznej imprezy, niezależnie od tego skąd, ani kim są” mówi Ann- Sofie Johansson, doradca kreatywny H&M. Zdjęcia i stylizacje do lookbooka zostały wykonane przez długoletnich współpracowników Jeremy’ego – fotografa Marcusa Mam i stylistkę Carlyne Cerf de Dudzeele.

Kogo zobaczymy w lookbooku prezentującym energetyczną i pełną humoru kolekcję MOSCHINO[tv] H&M? Poznajcie: Aquarię z RuPaul’s Drag Racesezon 10; Amiaya – bliźniaczki i influencerki Aya i Ami; Sakurę Bready – asystentkę Jeremy’ego Scotta w MOSCHINO oraz Pablo Olea – najlepszego przyjaciela Jeremy’ego i jednocześnie Head of Global PR and Communications MOSCHINO.

H&M stworzył także gify MOSCHINO [tv] H&M na Instagram Stories, Snapchata oraz iMessengera dla użytkowników. Oprócz animowanych logo i symboli z kolekcji, powstały także gify z Jeremym.

Kolekcja MOSCHINO [tv] H&M będzie dostępna w wybranych sklepach na całym świecie oraz online na HM.com 8 listopada.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !