Felietony i Porady

Lady Gaga została ambasadorką Tiffany & Co.

Dodano 7 kwietnia 2017 02:04, przez Katarzyna Frąckowiak
Lady Gaga została ambasadorką Tiffany & Co.

Lady Gaga została ambasadorką Tiffany & Co.

Lady Gaga to postać, która na stałe wpisała się w historię muzyki. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o jej talent, ale także o to, jakim jest człowiekiem. Nikogo chyba nie zaskoczy fakt, że to właśnie Lady Gaga została ambasadorką Tiffany & Co. Osobowość artystki idealnie odzwierciedla najnowszą kolekcję biżuterii amerykańskiej marki. Kobieta nosząca tę biżuterię to kobieta silna, charyzmatyczna i pewna siebie.

Nigdy wcześniej Lady Gaga nie wyglądała tak skromnie, jak na zdjęciach do kolekcji Tiffany HardWear. Artystka pozuje w eleganckich i stonowanych stylizacjach. Największą uwagę przykuwa przepiękna biżuteria. Masywne kolczyki złożone z kilku złotych kulek, naszyjniki z kłódkami oraz bransoletki z cienki łańcuchów idealnie prezentują się na piosenkarce.

Za wspaniałe zdjęcia odpowiedzialny jest David Sims. Grace Coddington, legenda świata mody, została dyrektor artystyczną całej kampanii. W 2016 roku zrezygnowała z posady redaktor naczelnej amerykańskiego Vogue, zaczynając tym samym współpracę z marką Tiffany.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !