Felietony i Porady

H&M ujawnia współpracę z Moschino

Dodano 20 kwietnia 2018 02:04, przez Kasia Tilda Frąckowiak
H&M ujawnia współpracę z Moschino

Sekret został ujawniony w video na Instagram Live przez Jeremy’ego Scott’a oraz Gigi Hadid – następna kolekcja specjalna H&M zostanie zaprojektowana przez legendarny włoski dom mody MOSCHINO, do którego Jeremy Scott wniósł mnóstwo świeżej energii, gdy został jego dyrektorem kreatywnym w 2013 roku. KolekcjaMOSCHINO [tv] H&M będzie dostępna online i w wybranych sklepach H&M od 8listopada.

Wiadomość wideo od Jeremy Scotta i Gigi Hadid była wyświetlana na ekranachpodczas corocznej imprezy MOSCHINO na Coachelli, a także transmitowana na żywow mediach społecznościowych. Jeremy oraz Gigi mieli na sobie pierwsze looki z kolekcji, która tętni radością, witalnością i humorem, dzięki którym SUNRISE zyskało w świecie mody status kultowej marki. Jeremy Scott zaprojektował dla H&Mkolekcję damską i męską, a także pełną gamę akcesoriów i kilka dodatkowychniespodzianek.

„Jestem niesamowicie dumny z kolekcji MOSCHINO [tv] H&M. Od zawsze starałem się przemówić poprzez modę do różnych ludzi z całego świata, a dzięki tej współpracy będę w stanie dotrzeć do większej grupy fanów niż kiedykolwiek wcześniej” – powiedział Jeremy Scott, dyrektor kreatywny MOSCHINO.

„Moschino [tv] H&M miesza pop, uliczny styl, niebanalne motywy i glamour – tokolekcja, która idealnie wpisuje się w aktualne tendencje w świecie mody. Jeremy Scott jest niesamowity – wie, jak bawić się stylem i przyciągać uwagę fanów z całego świata” – powiedziała Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor, H&M.

MOSCHINO [tv] H&M to całkowicie innowacyjna koncepcja, w której media społecznościowe oraz tradycyjne przenikają się, tworząc multiplatformę i odtwarzając wciągające doświadczenie „skakania po kanałach” w świecie cyfrowym.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !