Felietony i Porady

Lniane produkty polskiej marki Łyko

Dodano 16 sierpnia 2018 03:08, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Lniane produkty polskiej marki Łyko

Len to luksusowa tkanina, która jeszcze do niedawna była zapomniana i pomijana. Na szczęście są polskie marki, które tworzą lniane ubrania. 

Len to tkanina idealna na lato i nie tylko. Latem chłodzi, a zimą utrzymuje ciepło. Oddycha oraz jest przeciwbakteryjny. Len ma mnóstwo zalet, a powyższe to tylko kilka z przykładów. Warto także pamiętać, że jest to jedna z najstarszych tkanin o bogatej historii. 

Jedną z naszych ulubionych marek jest Łyko, w której asortymencie znajdziemy przepiękne lniane kimona. Stworzyły ją siostry Magda i Helena. W swojej ofercie mają produkty wyrabiane tylko i wyłącznie z lnu.

Siostry na początku zajmowały się sprzedażą lnianej pościeli. Stopniowo do oferty wprowadzały kolejne produkty, jak pościel dla dzieci, obrusy oraz serwetki. W końcu nadszedł czas na uwielbiane przez wiele kobiet lniane kimona, kardigany oraz duże torby typu shopper. W odczuciu sióstr piękno tkwi w prostocie, a jakość w użytych materiałach. 

Marka Łyko walczy z sezonowością, tym samym walcząc o jakość oraz o to, żeby produkty służyły klientom przez długie lata. Dzisiaj marka Łyko działa prężnie i ma rzeszę stałych klientek, które uwielbiają otaczać się szlachetną tkaniną, jaką jest len. 

Lato według marki Łyko to przede wszystkim delikatne kolory, guziki z masy perłowej, zaokrąglone kołnierzyki, czapeczki, proste sukienki oraz kopertowe spódnice.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !