Felietony i Porady

Vans Versa powraca w nowej zimowej kolorystyce

Dodano 11 października 2018 03:10, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Vans Versa powraca w nowej zimowej kolorystyce

Podtrzymując falę sukcesu serii Versa z ubiegłych sezonów, Vans rozszerza w październiku ofertę bluz Versa i Versa QZP DX, podkreślając ich zalety technologiczne za pomocą zupełnie nowych kolorów. Męskie modele ubrań uwypuklają innowację, która obejmuje ponadczasowy styl i funkcję "wszystko w jednym".

Zaprojektowane specjalnie dla deskorolkowców bluzy Versa i Versa QZP DX wykorzystują przełomowe cechy wydajności nie tracąc przy tym ponadczasowej, klasycznej estetyki Vans. Bluzy Versa i Versa QZP DX to niezawodna funkcjonalność dzięki technologii Storm Cotton™, mocnej, innowacyjnej powłoce tekstylnej, która działa jak oddychająca tarcza chroniąca przed deszczem i potem, z funkcją odprowadzania wody i szybkiego schnięcia. Bluza Versa posiada również trwałą mieszankę tkanin - mocną, ciężką włókninę odporną na ścieranie i ukrytą kieszeń, zapewniającą szybki dostęp i bezpieczne przechowywanie telefonu. Bluza Versa QZP DX posiada haftowane elementy, w tym frazę "World #1" na kołnierzyku.

W tym sezonie bluza Versa dostępna jest w kolorze port royale (burgundowy), natomiast Versa QZP DX w kolorze violet ice (fioletowy). Nowa seria Vans Versa będzie dostępna w całej Europie od 18 października.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !