Felietony i Porady

Nowe Technologie

Nowe Technologie

5 najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Instagram

17 maja 2018, 03:05

Instagram to jedna z najpopularniejszych aplikacji społecznościowych. Swoje zdjęcia i filmiki dodają tam użytkownicy z całego świata.     więcej »

Screenshop - innowacyjna aplikacja mobilna
13 listopada 2017, 03:11

Każda z nas lubi wyglądać dobrze i modnie. Przeprowadzone badania pokazują, że kobiety jeżeli chodzi o inspiracje, wcale nie stawiają na pierwszym miejscu pokazów mody. Podglądają gwiazdy. Przeglądają portale internetowe oraz kolorowe czasopisma w poszukiwaniu stylizacji lub konkretnych ubrań, które potem mogłyby kupić i mieć w swojej szafie. Jednak dużym problemem jest to, że większość zdjęć jest podpisana tylko i wyłącznie imieniem i nazwiskiem gwiazdy. Nie znajdziemy rozpiski, z jakiego sklepu pochodzą poszczególne ubrania. Tak więc kobiety spędzają całe godziny, dni, a nawet tygodnie na szukaniu w sklepach upragnionych ubrań, które widziały na celebrytkach.   więcej »

Wspaniała lekkość dźwięku
4 października 2017, 02:10

Philips Flite Everlite SHL4805 to czysty dźwięk zamknięty w prostej, designerskiej formie. Nowa linia produktów Philips zainspirowana jest stylem życia ludzi, których aktywność i brak ograniczeń wymaga śmiałych i nietuzinkowych rozwiązań. Dzięki smukłej konstrukcji, idealnemu dopasowaniu i wyrafinowanemu wykończeniu słuchawek, muzyka jeszcze nigdy nie brzmiała tak lekko, ani nie wyglądała tak modnie!   więcej »

The Good Guide - aplikacja, która pomaga wybrać zdrowe kosmetyki
16 sierpnia 2017, 03:08

Każda kobieta ze szczególną uwagą dba o swoją urodę. Dobry makijaż potrafi zdziałać cuda. Jadnak bardzo ważne jest to, aby kosmetyki były odpowiednio dobrane, a przede wszystkim zdrowe i bezpieczne.   więcej »

 
   Smart wakacje, czyli najlepsze platformy i aplikacje, które uwolnią od stresu związanego z podróżowaniem
4 lipca 2017, 02:07

Wyszukanie biletu lotniczego w okazyjnej cenie, znalezienie idealnego noclegu blisko morza, zaplanowanie transferu z dworca czy lotniska – te czynności sprawiają, że planowanie wakacji „na własną rękę” bywa stresujące. Istnieją jednak platformy i aplikacje, dzięki którym planowanie podróży nie będzie tak bolesne, zwłaszcza dla naszych nerwów i portfela.   więcej »

Apple przedstawia HomePod
7 czerwca 2017, 02:06

Apple to chyba najbardziej znana na świecie amerykańska korporacja zajmująca się projektowaniem i produkcją elektroniki użytkowej, oprogramowania i komputerów osobistych.   więcej »

Nokia 3310 powraca!
15 marca 2017, 03:03

  W roku 2000 fińska marka wypuściła na rynek Nokię 3310. Na świecie sprzedało się około 126 mln egzemplarzy tych telefonów. Dla porównania Apple sprzedał do tej pory miliard swoich smartfonów. Nokia 3310 nie posiadała GPS, kolorowego ani dotykowego wyświetlacza, mp3, internetu, czytnika linii papilarnych czy bezprzewodowego ładowania, ale za to miała baterię, która wystarczała na tydzień. Oferowała poza tym takie atrakcje jak: kompozytor dzwonków, książka telefoniczna na 100 kontaktów, wygaszacz ekranu, sześć indywidualnych profili, zegar, kalkulator, kalendarz i gry, a w tym najbardziej popularny ,,Snake", a także wymienne obudowy. Wygląda na to, że prostota wygrała. więcej »

 
Fotospacer
25 lutego 2017, 02:02

Fotospacer po malowniczej Podkowie Leśnej i testowanie aparatu OLYMPUS E-M1 Mark II. więcej »

SAMOCHODY ROLLS-ROYCE  W  ST. MORITZ
3 lutego 2017, 02:02

SAMOCHODY ROLLS-ROYCE uświetniają atmosferę zimowych kurortów COURCHEVEL i ST. MORITZ   więcej »

Kärcher po raz szósty z rzędu wsparł rajd Dakar
30 stycznia 2017, 03:01

Po wielkich sukcesach, jakimi okazały się centra czyszczące Kärcher obecne podczas pięciu poprzednich edycji Rajdu Dakar, Kärcher postanowił wesprzeć także tegoroczną edycję tej prestiżowej imprezy. Dodatkowo firma sponsorowała także drużynę KTM oraz Mini X- Raid. więcej »

 
ROZWÓJ PROJEKTU CULLINAN
8 grudnia 2016, 02:12

W otwartym liście opublikowanym na łamach “Financial Times” 18 lutego 2015 roku firma Rolls-Royce zobowiązała się do informowania swoich udziałowców o postępach prac nad Projektem Cullinan. W związku z powyższym Rolls-Royce publikuje zdjęcia ilustrujące zamknięcie kolejnego i znaczącego etapu powstania tego wysoko zawieszonego samochodu przeznaczonego do jazdy po każdym terenie. Pojazd właśnie rozpoczął jazdy testowe. więcej »

Snapchat zmienia nazwę i nie tylko
30 września 2016, 02:09

Chyba każdy z nas chociaż raz użył Snapchat. To aplikacja mobilna, która pozwala wysyłać krótkie filmy trwające maksymalnie 10 sekund, oraz zdjęcia wraz z podpisami, naklejkami, czy przerobione zabawnymi filtrami. więcej »

5 rzeczy, których już nigdy nie musisz robić
9 czerwca 2016, 01:06

Old-school jest w modzie, ale raczej w designie czy ubraniach. W codziennym życiu technologie pomagają pozbyć się starych nawyków i zyskać więcej czasu na realizację własnych zainteresowań lub odpoczynek. Czy ktoś jeszcze chodzi do banku by wykonać przelew? Czynności, których współcześnie już nie musimy robić, jest znacznie więcej, a wszystko to dzięki nowoczesnym rozwiązaniom.  więcej »

 
wybierz stronę