Felietony i Porady

Screenshop - innowacyjna aplikacja mobilna

Dodano 13 listopada 2017 03:11, przez Katarzyna Frąckowiak
Screenshop - innowacyjna aplikacja mobilna

Każda z nas lubi wyglądać dobrze i modnie. Przeprowadzone badania pokazują, że kobiety jeżeli chodzi o inspiracje, wcale nie stawiają na pierwszym miejscu pokazów mody. Podglądają gwiazdy. Przeglądają portale internetowe oraz kolorowe czasopisma w poszukiwaniu stylizacji lub konkretnych ubrań, które potem mogłyby kupić i mieć w swojej szafie. Jednak dużym problemem jest to, że większość zdjęć jest podpisana tylko i wyłącznie imieniem i nazwiskiem gwiazdy. Nie znajdziemy rozpiski, z jakiego sklepu pochodzą poszczególne ubrania. Tak więc kobiety spędzają całe godziny, dni, a nawet tygodnie na szukaniu w sklepach upragnionych ubrań, które widziały na celebrytkach.

Z pomocą biegnie innowacyjna aplikacja Screenshop. Na czym polega?

Kiedy będziemy szczęśliwymi nabywcami owej aplikacji, wystarczy załadować do systemu zdjęcie dowolnego ubrania, którego szukamy. Może to być także screenshot z Instagrama, kadr z filmu czy teledysku. Po załadowaniu takiego zdjęcia aplikacja będzie pokazywała nam produkty, które odnalazła według załączonego pliku. Screenshop jest aplikacją, które odnajdzie szukane przez nas ubrania należące zarówno do topowych blogerek, jak i mniej popularne części stylizacji np. z filmów z lat 90-tych.

Ambasadorką innowacyjnej aplikacji, jaką jest Screenshop jest nikt inny jak amerykańska it girl Kim Kardashian. 


“To ma być zupełna rewolucja w świecie wirtualnych zakupów. Pomysł na mechanizm Screenshop jest naprawdę fascynujący. Aplikacja potrafi przekształcić dowolny screenshot w nasz własny cyfrowy magazyn mody. Screenshot działa tak dobrze, że bez problemu rozpoznała dokładnie kolor kurtki Yeezy, jaką miałam na sobie. Zauważyła, że nie jest ona biała, a kremowa”, mówiła podekscytowana Kim Kardashian podczas konferencji prasowej. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !