Felietony i Porady

Kolekcja KOPI na sezon wiosna/lato 2018

Dodano 17 maja 2018 03:05, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Kolekcja KOPI na sezon wiosna/lato 2018

W poniedziałek, 14 maja, odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji i promującej ją kampanii marki KOPI. Motywem przewodnim są perły o nieregularnych kształtach, które zdobią kolczyki, nausznice, pierścionki i naszyjniki.

Natalia Kopiszka, właścicielka i projektantka marki KOPI,inspiracje najczęściej czerpie ze sztuki. Jej najnowsze propozycje zainspirowane zostały dziełami artysty, Alexandra Calder’a, a konkretniej, ruchomymi rzeźbami przestrzennymi,poruszanymi powiewem powietrza.

Wszystkie modele z najnowszej kolekcji wykonane zostały ze złota lub z metali pozłacanych 24karatowym złotem. Zdobią je perły o niesymetrycznych kształtach, które nadają biżuterii wykończenia jak z dzieł Caldera. Poza kolczykami do złudzenia przypominającymi słynne mobile artysty, wśród projektów nie brakuje także delikatnych naszyjników i pierścionków.

„Mobile, przypominający dzieła Calder’a, zdobił moją witrynę od samego otwarcia butiku. Bardzo chciałam wykorzystać ten motyw także w mojej kolekcji. Stworzyłam więc dosyćnieoczywiste modele kolczyków i przestrzenne nausznice. Niezrezygnowałam jednak z klasyki. Naszyjnik, czy duże koła wykończone perełką to produkty, które polubią także fanki minimalistycznych form” – tak o swoich najnowszych dziełach mówi projektantka, Natalia Kopiszka.

Klimat najnowszej kolekcji idealnie oddają zdjęcia z promującej ją kampanii, która została wyprodukowana przez warszawskikolektyw New Order. Delikatne, efemeryczne kadry wnaturalnym świetle słonecznym przywołują na myśl lekkość i beztroskę, zupełnie jak prace Calder’a, którymi inspirowała sięprojektantka.

Nowa kolekcja od 14 maja dostępna jest w stacjonarnym butiku KOPI przy ulicy Nowogrodzkiej 40 w Warszawie, a takżeonline na www.kopi.com.pl

Zdjęcia: Gosia Turczyńska
Modelka: Nicole/ D’vision
Produkcja: Kasia Kulig / NEW ORDER Make-up: Iza Kucmierowska Stylizacja: Natalia Kopiszka Scenografia: Anna Witko

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !