Felietony i Porady

Legendy Hollywood inspiracją kryształowych ozdób

Dodano 14 listopada 2017 02:11, przez Agnieszka Janas
Legendy Hollywood inspiracją kryształowych ozdób

Cztery gwiazdy Hollywood zainspirowały nową kolekcję „Sensation” polskiej marki biżuteryjnej Spark. Aktorki te to powszechnie rozpoznawalne symbole różnych obliczy kobiecości: chłodna i posągowa blondynka Grace Kelly, urocza i dziewczęca Audrey Hepburn, seksowna i słodka Marylin Monroe oraz niepokojąca piękność o fiołkowych oczach Liz Taylor.

Grace stała się patronką linii „Basic”. Wzory są ponadczasowe, klasyczne, kryształy zaś mają znane i lubiane przez klientki kolory.

Kolekcja „Candy” nawiązuje do niewinnego uroku Audrey w roli „Sabriny”, czy księżniczki Anny z „Rzymskich wakacji”. Cukierkowe odcienie wspaniale pasują do bawiącej się modą dziewczyny, która jest młoda nie tylko wiekiem, ale także sercem i duchem.

Boska Marylin stała się, rzecz jasna, inspiracją dla biżuterii „Sparkling”. Kryształy lśnią jak diamenty, a ich wielkość nie pozwala nawet na cień wątpliwości, że mogłyby być za małe.

Te trzy linie znajdą uznanie w oczach klientek lubiących błyskotki i barwne refleksy.

Dla wielbicielek wielkich nazwisk świata mody i designerskich kryształów przeznaczona została kolekcja „Designer Edition”. Jej symbolem jest Liz Taylor, znana z kolekcjonowania i obnoszenia kosztownej biżuterii. Kryształy zaprojektowane zostały przez Jeana Paula Gaultiera. Uwagę zwracają tu przede wszystkim nowoczesne kamienie z ażurami. Wykonano z nich naszyjniki „Radiolarian” w kształcie owalu oraz „Sea Snail” – muszli.

Do produkcji ozdób wykorzystane zostały kryształy Swarovskiego oraz srebro próby 925. To gwarantuje jakość wykorzystanych surowców.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !