IZA GRZYBOWSKA


fot.Emil Biliński/Makata
Absolwentka ASP w Gdańsku Wydział Fotografii, a także absolwentka wydziału fotografii łódzkiej szkoły filmowej. Jej prace można było oglądać na wystawach w całej Polsce. Jest autorką zdjęć do kampanii reklamowych tak uznanych marek jak Soraya, Avon i Braun. Ma na koncie okładki z gwiazdami i sesje dla najważniejszych magazynów: Vivy!, Pani, Twojego Stylu, czy Gali. Mistrzyni zmysłowej fotografii - największe polskie gwiazdy cenią ją za niezwykle subtelne podejście do fotografowania i dbałość o komfort fotografowanych osób.
 

EMIL BILINSKI


fot.Emil Biliński/Makata
Urodził się w Polsce wychowywał w Austrii. Po ukończeniu szkoły biznesu, studiował fotografię i projektowanie komunikacji wizualnej w Graphische Vienna. Emil może się poszczycić współpracą z największymi sławami światowej fotografii: Anne Leibovitz, Dawidem Lachapelle i Peterem Lindberghiem w Kunsthaus Wien. Robił wiele sesji dla europejskich magazynów, a wśród nich: Matador, Playboy, DIVA, WOMAN. Wspólpracował z takimi markami jak Schwarzkopf, Loreal, Scholz & Friends, Redworks, Ogilvy, Atlantic, Tchibo, Timotei, Universal Music. Obecnie przyjechał do Polski gdzie rozpoczął współpracę z renomowaną agencją MAKATA
 

PAWEŁ PYRZ


fot.Emil Biliński/Makata
Absolwent Europejskiej Akademii Fotografii. Zdobywca pierwszego miejsca w Konkursie National Geographic 2005! Ma na swoim koncie wystawy w Polsce i za granicą m.in. w Nowym Jorku, Hadze, Londynie. Paweł uwielbia rozbudowane scenografie, przypominające plan filmowy. Na planie zdjęciowym u Pawła możemy znaleźć konie, słonie i choć potrafi zmienić podwarszawskie pole w wietnamską dżunglę truno znaleźć miejsce na Ziemi, w którym nie robił sesji zdjęciowej. Fotografował min. Ivane Trump, Kierę Chaplin Jako pierwszy polski fotograf zrobił sesję z Joan Collins i Ditą von Tesse.
 

ROBBY CYRON


fot.Emil Biliński/Makata
Swoją karierę jako fotograf rozpoczął w Niemczech, gdzie miał okazję współpracować z czołówką niemieckich fotografów. Podróżował i pracował odwiedzając Stany Zjednoczone, Włochy, Francję, Hiszpanię i południową Afrykę. Ma na swoim koncie wystawy w Polsce i za granicą. Pracował dla: Gali, Cosmopolitan, Elle, Playboya, Joya, Glamour, Marie Claire, Twojego Stylu. Wśród jego klientów znajdziemy Avon, Niveę, Johnson & Johnson, Dove, Audi, Fiata, Toyotę, Lexusa, Coca-Colę i Nike.