Felietony i Porady

2017 to rok Gabrielle Bonheur Chanel

Dodano 5 marca 2017 02:03, przez Katarzyna Frąckowiak
2017 to rok  Gabrielle Bonheur Chanel


Gabrielle Bonheur Chanel wszyscy znamy pod pseudonimem Coco Chanel. Była światowej sławy projektantką mody. Uparta i pewna siebie udowodniła, że jeśli się czegoś pragnie, można to osiągnąć. Pokazała, że jeżeli chce się spełniać marzenia, trzeba nauczyć się cierpliwości i mieć w sobie dużo determinacji.
,,Chanel to nie tylko projektantka, to była kobieta tamtej epoki. Była niezwykle nowoczesną kobietą w latach 20-tych i 30-tych"– powiedział kiedyś Karl Lagerfeld, obecny dyrektor kreatywny francuskiego domu mody.
Bunt, pasja i wolność to najważniejsze wartości dla Gabrielle Chanel. Do dziś podziwiana jest nie tylko za stworzenie wielkiego imperium, ale przede wszystkim za osiągnięcia i nowatorstwo w świecie mody.
Rok 2017 jest dla francuskiego domu mody Chanel rokiem pod znakiem jego legendarnej założycielki. Został właśnie ujawniony spot z serii Inside Chanel, który stanowi jedną z zapowiedzi ogromnego wydarzenia francuskiego domu mody. Całość rozpoczęła się w momencie wylansowania nowej torebki na sezon wiosna/lato 2017 - modelu Gabrielle. Jest ona hołdem dla wielkiej projektantki. W sumie pojawią się cztery filmy Inside Chanel. Natomiast jesienią zadebiutuje nowy zapach o nazwie Gabrielle Chanel.
Spot ,,Gabrielle, A Rebel at Heart" z serii "Inside Chanel" pokazuje Coco jako buntowniczkę. To bunt był silą napędową jej wszystkich działań. Jej osobowość miała ogromny wpływ na kobiety XIX wieku. Miała także ogromny wkład w emancypację i wizerunek nowoczesnej kobiety.
Coco Chanel to inteligentna i przedsiębiorcza buntowniczka, która stała się ucieleśnieniem nowej epoki.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !