Felietony i Porady

Limitowane produkty na 125 urodziny Vogue

Dodano 15 września 2017 03:09, przez Katarzyna Frąckowiak
Limitowane produkty na 125 urodziny Vogue

Magazyn Vogue to niezaprzeczalnie najważniejsze pismo modowe na świecie. W tym roku luksusowa biblia mody obchodzi swoje 125 urodziny. Magazyn postanowił uczcić to święto i wypuścił na rynek limitowaną kolekcję ubrań, akcesoriów i gadżetów.

Vogue po raz pierwszy ukazał się 17 grudnia w 1892 roku, a wydawcą był Arthur Tumure. Na początku było to cotygodniowe czasopismo pojawiające się tylko na terenie Stanów Zjednoczonych, skierowane głównie do arystokracji nowojorskiej. Początkowo pojawiały się w nim wiadomości oraz plotki dotyczące lokalnych wydarzeń. Dopiero z czasem zaczęto pisać o urodzie i modzie. Obecnie Vogue wydawany jest w 21 krajach. Od 1988 roku redaktor naczelną jest Anna Wintour, która radykalnie zmieniła oblicze całego magazynu. Marzeniem każdej modelki jest wystąpienie na okładce magazynu. Niestety te są rygorystycznie selekcjonowane.

Z okazji 125 urodzin w oficjalnym sklepie amerykańskiej biblii mody możemy znaleźć wiele limitowanych produktów. W akcji chętnie wzięli udział projektanci wysokiej mody i specjalnie na tę okazję przygotowani coś wyjątkowego. Na liście możemy znaleźć między innymi ubrania, akcesoria i gadżety od takich marek jak np. Marni, Rodarte, Comme Des Garcons czy Proenza Schouler.

Nam najbardziej do gustu przypadła czarna bluza z napisem “Never Trust a Vogue Girl” marki Hood By Air, a Wam?  

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !