Felietony i Porady

Manolo Blahnik nagrodzony przez Brytyjską Radę Mody

Dodano 22 listopada 2012 09:11, przez Hubert Woźniak
Manolo Blahnik nagrodzony przez Brytyjską Radę Mody

27 listopada Manolo Blahnik otrzyma prestiżową nagrodę Brytyjskiej Rady Mody za wyjątkowe osiągnięcia w modzie. Legendarny projektant zostały doceniony przez Brytyjską Radę Mody za wyjątkowe osiągnięcia. Legendarne szpilki Manolo upiększają świat mody oraz są pożądane przez rzesze kobiet od ponad 40 lat.

Manolo Blahnik rozpoczął karierę w świecie mody w 1971 r., a już w 1973 r. otworzył swój pierwszy butik w Londynie i w niedługim czasie wspiął się na samym szczyt, a jego produkty zaczęły być znane nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także we Francji, Stanach Zjednoczonych oraz we Włoszech.  Szpilki Manolo nosiły między innymi Victoria Beckham, Kate Moss, Michelle Obama, Christina Aguilera, Lady Gaga oraz Anna Wintour.

W 2007 r. Blahnik otrzymał Order Imperium Brytyjskiego w randze Komandora za szczególne zasługi dla brytyjskiego przemysłu modowego.

Redakcja Sophisti.pl serdecznie gratuluje projektantowi i życzy wielu kolejnych sukcesów, chociaż najważniejszy już osiągnął - stał się legendą za życia.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !