Felietony i Porady

Douglas oficjalnym makijażystą Miss Polski na Wózku 2016

Dodano 25 lipca 2016 02:07, przez Info Prasowe
Douglas oficjalnym makijażystą Miss Polski na Wózku 2016

Douglas oficjalnym makijażystą Miss Polski na Wózku 2016

 

W sobotę 16 lipca w Amfiteatrze Bemowo odbyła się Gala Finałowa Miss Polski na Wózku 2016. Oficjalnym makijażystą wyborów, podobnie jak w ubiegłym roku, był Douglas. Makijażyści Douglas zadbali, aby wszystkie finalistki miały olśniewające make-up’y, które podkreślały ich naturalne piękno.

 

Piękno bez ograniczeń

Wybory Miss Polski na Wózku zostały zorganizowane przez Fundację Jedyna Taka już po raz czwarty. Inicjatywa ma na celu zmianę wizerunku i postrzegania kobiet z niepełnosprawnością. Wysiłek Fundacji, jej partnerów i osób zaangażowanych w przygotowanie wszystkich edycji wyborów przyniósł wymierne rezultaty i ogromne wyróżnienie. W trakcie gali finałowej prezes Fundacji, Katarzyna Wojtaszek, po raz pierwszy oficjalnie ogłosiła, że w przyszłym roku w Warszawie odbędą się pierwsze wybory Miss Wheelchair World. W konkursie wezmą udział najpiękniejsze kobiety z całego świata poruszające się na wózkach inwalidzkich. W trakcie uroczystości wyświetlony został klip promujący to wydarzenie oraz film z wypowiedziami Miss na Wózku z różnych części globu.

 

Najpiękniejsze w Polsce

 

Od 8 lipca dwanaście finalistek uczestniczyło w specjalnie przygotowanych Warsztatach Miss. Poza szkoleniami z wizażu, spotkaniami z coachem oraz zajęciami choreograficznymi, finalistki brały udział w sesjach zdjęciowych do katalogu oraz kalendarza Miss Polski na Wózku. Makijaże do sesji wykonali wizażyści Douglas. Następnie team Douglas wykreował uwodzicielskie, przydymione makijaże smoky na galę finałową wyborów. Uczestniczki prezentowały się olśniewająco i oczarowały publiczność. Tym bardziej, że zaskoczyły zgromadzonych przyjeżdżając na galę finałową na Harleyach.

W skład jury weszli między innymi: Katarzyna Wojtaszek z Fundacji Jedyna Taka, Miss Polski na wózku 2015 - Katarzyna Kozioł, Główna Makijażystka Douglas - Magdalena Bystrzycka, projektantka

Viola Piekut, Miss Polski - Magdalena Bieńkowska oraz radny miasta stołecznego Warszawy Andrzej Golimont. Z rąk zeszłorocznej wygranej – Katarzyny Kozioł - koronę najpiękniejszej Polki na Wózku otrzymała Adrianna Zawadzińska, która została uhonorowana aż trzema dodatkowymi tytułami: Miss Medycyny Estetycznej, Miss Publiczności oraz Miss Foto. I Vice Miss została Patrycja Wójciak, a II Vice Miss Ania Płoszyńska. Koronę Miss popularności zdobyła Elżbieta Zarzecka.

- Misją perfumerii Douglas jest inspirowanie i odkrywanie kobiecego piękna na każdym etapie życia, niezależnie od okoliczności. – mówi Beata Madeja, PR Manager Douglas Polska i dodaje - Uważamy, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w realizacji marzeń, a poruszanie się na wózku inwalidzkim w niczym nie umniejsza kobiecej atrakcyjności. Wszystkie finalistki udowodniły, że uroda i czar są istotne, ale najważniejsza jest siła charakteru i wytrwałość w dążeniu do realizacji wyznaczonych sobie celów. To dlatego inicjatywa Fundacji Jedyna Taka jest nam tak bliska. Jesteśmy pełni podziwu i trzymamy kciuki za powodzenie przyszłorocznego projektu Miss Wheelchair World.

Galę finałową poprowadziła prezenterka pogody Aleksandra Kostka, a oczekiwanie na werdykt umilał zespół Sound'n'Grace. Wydarzenie było transmitowane on-line na stronie internetowej Fundacji Jedyna Taka.

Foto-Piotr Zyznowski

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !