Felietony i Porady

Finał akcji "Zwykły bohater"

Dodano 9 grudnia 2013 06:12, przez AKPA
Finał akcji "Zwykły bohater"Akcja "Zwykły bohater" doczekała się już trzeciej edycji. W warszawskim Ufficio Primo odbył się wielki finał tej szczególnej akcji mającej na celu wyróżnienie niezwykłych ludzi, którzy swoim postępowaniem zasłużyli na miano bohaterów. 

W tym roku postanowiono wyłonić zwycięzców w trzech kategoriach - "Fair na co dzień", "Inicjatywa" oraz "Bohaterstwo". Bohaterem okazał się Paweł Ostrowski, który uratował życie trzem osobom topiącym się w przepompowni ścieków. W kategorii inicjatywa zwyciężyła Renata Radomska, za walkę o przywrócenie rodzinie autystycznej córki. Nagroda za bycie fair na co dzień przypadła Radosławowi Obuchowiczowi, który oddał znalezione 200 tysięcy złotych. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali nagrody główne - po 200 tysięcy złotych. Finaliści, którzy nie zdobyli nagród głównych, otrzymali nagrody dodatkowe - po 10 tysięcy złotych. Dodatkowo, każdy z dziewięciu finalistów został uhonorowany statuetką "Zwykły Bohater 2013". 

Galę organizowaną przez TVN, Bank BPH oraz Onet, prowadzili Ewa Drzyzga oraz Szymon Hołownia, którzy jednocześnie zasiadają w jury plebiscytu obok Bożeny Walter, Moniki Kuszyńskiej i Edyty Czeczkovej. W koncercie wzięła również udział Natalia Kukulska oraz Piotr i Wojciech Cugowscy, czyli Bracia. Na scenie wystąpiła także amerykańska skrzypaczka, Lindsey Stirling, której nagrania biją rekordy oglądalności w Internecie. Przyjechała do Warszawy specjalnie na tę okazję i był to jej pierwszy występ w Polsce. 
Ewa Drzyzga na galę Zwykły bohater wybrała sukienkę projektu Violi Piekut.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !